Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 24

Prie ketvirtos iš eilės „Raptors“ pergalės J.Valančiūnas prisidėjo kukliai

„Toronto Raptors“ (16-4) namuose 125:107 (38:26, 32:36, 31:25, 24:20) nugalėjo „Washington Wizards“ (6-12) ir įsirašė ketvirtą pergalę iš eilės.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

„Raptors“ trečiose iš paskutinių ketverių rungtynių peržengė 120 taškų ribą. Tiesa, Jonas Valančiūnas rezultatyvus nebuvo.

Lietuvis pasirodė starto penkete, bet žaidė tik 18 minučių, pelnė 8 taškus (3/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir dukart prasižengė.

J.Valančiūnui būnant aikštėje varžovai pelnė 4 taškais daugiau nei „Raptors“, ir tai blogiausias +/ – rodiklis Toronto ekipoje.

„Raptors“ tritaškius metė geriausiu procentu šį sezoną – pataikė 17 iš 39 (43,6 proc.). „Wizards“ iš toli atakavo net 46 kartus (sezono rekordas), bet pataikė vos 9 (19,6 proc.).

Tai trečioji iš eilės „Raptors“ pergalė tarpusavio rungtynėse.

„Šią komandą labai sunku įveikti. Turi neklysti gindamasis, nes jie turi labai daug puikių metikų ir gerai kamuolį skirstančių bei protingų žaidėjų“, – sakė „Wizards“ treneris Scottas Brooksas.

„Wizards“ trečio kėlinio pradžioje spurtavo 9:0, kai įpusėjus mačui atsilikinėjo 62:70, tačiau šeimininkai atsakė atkarpą laimėdami 10:2 ir susigrąžino žaidimo kontrolę.

Prieš ketvirtą kėlinį „Raptors“ turėjo jau 14 taškų pranašumą (101:87) ir pergalės nebepaleido.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 27, OG Anunoby ir Kyle'as Lowry po 15, Fredas VanVleetas 13.

„Wizards“: Bradley Bealas 20, Otto Porteris Jr. 17, Markiefas Morrisas 16, Kelly Oubre Jr. 13.