2019 12 26

Principiniame Los Andželo mūšyje – K.Leonardo šėlsmas ir „Clippers“ triumfas

Kalėdų naktį Los Andžele užvirė karštas mūšis – „Clippers“ ir „Lakers“ stojo į principinę kovą krepšinio aikštėje. Geriau antrąją rungtynių dalį sužaidę Kawhi Leonardo tempiami „Clippers“ krepšininkai galiausiai triumfavo 111:106 (31:33, 20:30, 35:23, 25:20).
Kawhi Leonardas
Kawhi Leonardas / „Scanpix“ nuotr.

Kawhi Leonardas net 11 iš savo 35 taškų surinko ketvirtajame kėlinyje. Gynėjas dar atkovojo 12 kamuolių ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

Per didžiąją pertrauką „Clippers“ ekipa atsiliko 12 taškų, o trečiajame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs iki 15 taškų, tačiau galiausiai „Clippers“ krepšininkai sugebėjo patiesti principinį varžovą jau antrą kartą šiame sezone.

„Atrodė, kad mes tiesiog laikėmės ir laukėme, kada galėsime pabėgti. Taip ir reikia daryti, kai žaidimas nesiklijuoja. Tiesiog reikia laikytis ir manau, kad mes šiandien gerai tai darėme“, – kalbėjo nugalėtojų treneris Docas Riversas.

K.Leonardas su 35 taškais pasiekė naują klubo rekordą Kalėdų naktį ir tapo 10-uju žaidėju NBA istorijoje, kuris gruodžio 25-ąją surinko bent 35 taškus, atkovojo bent 10 kamuolių ir atliko bent 5 rezultatyvius perdavimus.

Nuo suolo kilęs Montrezlas Harrellas pelnė 18 taškų, Paulas George'as pridėjo 17 taškų.

Šį sezoną „Staples Center“ arenoje „Clippers“ laimėjo 15 kartų ir patyrė 2 pralaimėjimus.

„Lakers“ ekipoje su 25 taškais rezultatyviausias buvo Kyle'as Kuzma. LeBronas Jamesas pelnė 23 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius.

Tai buvo jau ketvirtas iš eilės „Lakers“ pralaimėjimas.

„Jie to norėjo labiau, – sakė Anthony Davisas, pelnęs 24 taškus. – Mes pridarėme daug klaidų rungtynių pabaigoje, daug psichologinių klaidų abiejose aikštės pusėse. Mes prasižengėme per daug paskutiniame kėlinyje, leidome jiems mesti baudų metimus.“

„Lakers“: K.Kuzma 25, A.Davisas 24, L.Jamesas 23 (10 rez. perd., 9 atk. kam.).

„Clippers“: K.Leonardas 35 (12 atk. kam.), M.Harrellas 18, P.George'as 17, I.Zubacas 11 (8 atk. kam.).