2023 05 12

Prireiks septinto mačo: Jaysonas Tatumas užtildė Filadelfiją

Jaysonas Tatumas prabilo lemiamu momentu, o jo vedama „Boston Celtics“ laimėjo NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijos išlikimo akistatą, svečiuose 95:86 (29:22, 21:21, 21:30, 24:13) palauždama „Philadelphia 76ers“.
Jaysonas Tatumas
Jaysonas Tatumas / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus – 3-3.

Lemiamas septintas mačas bus žaidžiamas Bostone. Dvikova vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

Prie sienos priremtas Bostonas šį kartą kontroliavo įvykius aikštėje ir jau pirmoje rungtynių pusėje buvo įgijęs dviženklį pranašumą (44:28).

Tiesa, šeimininkai nepasidavė ir ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo atgaivinę intrigą.

Komandas skyrė vos du taškai arba vienas metimas (83:81), bet tada iniciatyvos ėmėsi „Celtics“ žvaigždė J.Tatumas.

Tritaškiais prabilęs lyderis vėl truktelėjo Bostoną į priekį ir „76ers“ jau neatsitiesė.

Per ketvirtą kėlinį J.Tatumas pelnė 16 taškų, o iš viso per 43 minutes surinko 19, atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 4 sykius suklydo.

Bostonui Marcusas Smartas pridėjo 22 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Filadelfijai Tyrese'as Maxey ir Joelis Embiidas pelnė po 26 taškus.

„76ers“: Tyrese'as Maxey ir Joelis Embiidas (10 atk. kam.) – po 26, Jamesas Hardenas 13, P.J. Tuckeris 8.

„Celtics“: Marcusas Smartas 22, Jaysonas Tatumas 19, Jaylenas Brownas 17, Malcolmas Brogdonas 16, Robertas Williamsas 10.