2022 02 07

Puiki J.Valančiūno atkarpa leido „Pelicans“ pratęsti pergalių seriją

Septynis taškus iš eilės ketvirtajame kėlinyje pelnęs Jonas Valančiūnas įtvirtino „New Orleans Pelicans“ (21-32) klubo pergalę išvykoje.
Jonas Valančiūnas

Trečiajame kėlinyje nuo varžovų pabėgę „Pelikanai“ 120:107 (26:21, 23:33, 38:23, 33:30) susitvarkė su „Houston Rockets“ (15-38) ir šventė trečią pergalę iš eilės.

Svarbų vaidmenį atliko lietuvis J.Valančiūnas. Varžovams priartėjus ketvirto kėlinio viduryje (101:93) jis vienas pats pelnė 7 taškus iš eilės ir nubraukė paskutines šeimininkų viltis (108:94).

JV per per 27 minutes iš viso surinko 18 taškų (4/9 dvit., 1/1 trit., 7/10 baud.), sugriebė 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau nebaigė rungtynių dėl išnaudoto pražangų limito.

Labiausiai prie pratęstos „Pelicans“ pergalių serijos prisidėjo Brandonas Ingramas, sumetęs net 33 taškus ir dar pakartojęs karjeros rezultatyvių perdavimų rekordą (12).

Po šios pergalės „Pelicans“ pakilo į 10 vietą NBA Vakarų konferencijoje. Tai reiškia, kad jei sezonas baigtųsi dabar – siaubingai sezoną pradėjusi Naujojo Orleano ekipa (iš pirmų 13 rungtynių buvo laimėjusi vos 1), patektų į NBA įkrintamąsias varžybas.

„Rockets“: Christianas Woodas 22 (8 atk. kam.), Jalenas Greenas ir Garrisonas Mathewsas – po 18, Jae'Seanas Tate‘as 15, Joshas Christopheris 12, Kenyonas Martinas 9, Kevinas Porteris 8 (8 rez. perd.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 33 (12 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 21 (7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 18 (4/9 dvit., 7/10 baud., 5 atk. kam.), Joshas Hartas 13 (7 atk. kam.), Herbertas Jonesas, Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir Jose Alvarado – po 9.

„Orlando Magic“ – „Boston Celtics“ 83:116

Ignas Brazdeikis „Magic“ gretose žaidė 5 minutes, nemetė nė vieno metimo, bet atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Los Angeles Clippers“ – „Milwaukee Bucks“ 113:137