2023 11 02

Puikus J.Valančiūno pasirodymas ir iš gilios duobės išsiropštęs „Pelicans“

Jonas Valančiūnas surengė dar vieną solidų pasirodymą, o jo atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (3-1) pratęsė gerą NBA sezono startą, 110:106 (14:33, 29:18, 35:26, 32:29) svečiuose nugalėdamas „Oklahoma City Thunder“ (3-2).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos rinktinės kapitonas žaidė 21 minutę ir pelnė 19 taškų (5/9 dvit., 1/1 trit., 6/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą perėmė kamuolį ir blokavo metimą.

Įdomu tai, kad rungtynių pradžioje šeimininkai tvirtai buvo perėmę iniciatyvą ir pirmavo net 19 taškų skirtumu (33:14), bet antrajame kėlinyje „Pelicans“ rado jėgų pakilti, surengė atkarpą 18:4 ir atgaivino intrigą.

Ketvirtajame kėlinyje jau Naujojo Orleano komanda pirmavo dviženkle persvara, bet „Thunder“ parodė charakterį ir laimėjusi atkarpą 13:2, sumažino atsilikimą iki taško (104:105).

Visgi tuomet iniciatyvos ėmęsis CJ McCollumas įleido tritaškį ir nulaužė rungtynes.

„Pelicans“ lyderis per 36 minutes pelnė 29 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Zionas Williamsonas pridėjo 20 taškų, 10 atkovotų kamuolių bei 4 rezultatyvius perdavimus.

Oklahomos ekipai Shai Gilgeousas-Alexanderis pelnė 20 taškų, Chetas Holmgrenas pridėjo 19 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 20, Chetas Holmgrenas 19, Jalenas Williamsas 18, Joshas Giddey 15, Aaronas Wigginsas 10.

„Pelicans“: CJ McCollumas 29, Zionas Williamsonas 20, Jonas Valančiūnas 19, Jordanas Hawkinsas 10.