2017 04 06

Puikus Jono Valančiūno žaidimas ketvirtajame kėlinyje nutiesė „Raptors“ pergalę Detroite

Jonas Valančiūnas sulaukė trenerio pasitikėjimo tuomet, kai to labiausiai reikėjo, ir savo žaidimu nenuvylė. Galingai ketvirtą kėlinį sužaidęs lietuvis svariai prisidėjo prie „Toronto Raptors“ (48-31) pergalės 105:102 (15:33, 31:23, 22:24, 37:22) svečiuose prieš „Detroit Pistons“ (35-43).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Vangiai dvikovą pradėjęs Kanados klubas ilgą laiką buvo priverstas vytis savo varžovus, o prasidėjus antram kėliniui net turėjo 20 taškų deficitą (17:37).

Tačiau lemiamame ketvirtyje J.Valančiūnas pelnė 11 iš savo 19 taškų, po riešo traumos sugrįžęs Kyle'as Lowry surinko dvigubą dublį ir „Raptors“ sugebėjo sugrįžti.

Lemiamas lūžis įvyko paskutiniame ketvirtyje, kai svečiai spurtavo 14:2 ir rezultatas po labai ilgos pertraukos tapo lygus 95:95. Po šios akimirkos rungtynės pradėjo krypti „Raptors“ naudai.

Jonas Valančiūnas žaidė 27 minutes, surinko 19 taškų (9/11 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė, 1 sykį suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Puikiai į rikiuotę sugrįžo K.Lowry. Per 42 minutes jis pelnė 27 taškus (7/11 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 7/7 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 33 naudingumo balus.

„Pistons“: Ishas Smithas 16, Tobiasas Harrisas 16, Marcusas Morrisas 15, Aronas Baynesas 12, Andre Drummondas 11 (14 atk. kam.).

„Raptors“: Kyle'as Lowry 27 (10 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 19, Cory Josephas 15, DeMaras DeRozanas 12, Patrickas Pattersonas 10.