2016 11 12

Puikus Mindaugo Kuzminsko derinukas su ispanu ir „Knicks“ pralaimėjimas

„New York Knicks“ (3-5) krepšininkai NBA pirmenybėse patyrė jau penktą pralaimėjimą –Bostone 87:115 (27:31, 24:30, 22:25, 14:29) nusileido „Celtics“ (4-4) ekipai. Niujorko klubui Mindaugas Kuzminskas pelnė 5 taškus.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / „Scanpix“ nuotr.

Bostono ekipai pavyko nutraukti trijų pralaimėjimų seriją. Komandos lyderis Isaiah Thomas jau pirmajame kėlinyje surinko 23 iš 29 savo taškų ir atvedė komandą į pergalę.

Niujorko klubas jau antrajame kėlinyje neteko savo vedlio – dėl techninių pražangų iš aikštės buvo pašalintas Carmelo Anthony. Jis spėjo pelnyti 12 taškų.

Mindaugas Kuzminskas per 16 minučių pelnė 5 taškus (2/4 dvitašk., 0/1 tritašk., 1/2 baud.), atkovojo du kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo.

Lietuvis pasižymėjo puikiu epizodu su ispanu Willy Hernangómezu, kuriam perdavė kamuolį, bet greit jį atgavo ir pataikė į krepšį.

„Knicks“ šiose rungtynėse nė karto nepirmavo, o ketvirtajame kėlinyje atsiliko net trisdešimčia taškų. Prie to prisidėjo ir įspūdingas klaidų skaičius – net 25.

Šeštadienį M.Kuzminsko „Knicks“ susitiks su Jono Valančiūno „Raptors“.

„Celtics“: I.Thomas 29, K.Olynykas 19, A.Bradley 15, M.Smartas 12, T.Zelleris 11, R.Rozieris ir J.Brownas po 10.

„Knicks“: K.Porzingis 14, C.Anthony 12, D.Rose'as 11, J.Holiday 10.