2019 04 30

„Raptors“ vargai Toronte: panaikino deficitą, bet pergalės neišplėšė

„Toronto Raptors“ komanda sugebėjo nukirpti turėtą deficitą, tačiau pergalei pritrūko. „Ropliai“ antrosiose Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse namuose 89:94 (17:26, 21:25, 25:18, 26:25) krito prieš „Philadelphia 76ers“ ekipą.
„Toronto Raptors“ – „Philadelphia 76ers“
„Toronto Raptors“ – „Philadelphia 76ers“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serijos rezultatas dabar yra lygus 1-1.

Į pergalę nugalėtojus vedė Jimmy Butleris, pelnęs 30 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių. Jamesas Ennisas pelnė 13 taškų.

Tai buvo pirmas Filadelfijos klubo triumfas Toronte nuo 2012-ųjų lapkričio. Nuo tada buvo pralaimėta net 14 susitikimų paeiliui.

„Visi nori nupiešt tą paveikslą, kad mes čia nesame laimėję daugybę metų. Tiesiog džiaugiuosi, kad išėjome kaip nugalėtojai. Nesvarbu, kiek rungtynių pralaimėjome anksčiau“, – kalbėjo J.Butleris.

Ketvirtajame kėlinyje J.Butleris pelnė 12 taškų. „Jis buvo itin svarbus, – sakė „76ers“ treneris Brettas Brownas. – Jo valia mums padėjo daugybėje situacijų.“

Pirmose serijos rungtynėse J.Butleris pelnė vos 10 taškų, pataikydamas 4 iš 12 metimų. „Jis negalėjo tylėti visą seriją“, – konstatavo „Raptors“ treneris Nickas Nurse'as.

Toronto komanda pirmoje mačo pusėje atsiliko 19 taškų, bet jau trečiojo kėlinio pabaigoje deficitą buvo nukirpusi.

„Raptors“ komanda ketvirtojo ketvirčio pradžioje prametė pirmus 6 iš 7 metimų.

Tačiau šeimininkai laikėsi rungtynėse. Kyle'as Lowry pataikė tritaškį ir sumažino skirtumą iki trijų taškų (87:90), kai žaisti buvo likę 1:36 min, vėliau deficitas mažėjo ir iki vieno taško.

„Pabaigoje mums pasisekė“, – konstatavo „76ers“ treneris.

Joelis Embiidas rytinį pamėtymą praleido dėl peršalimo, bet rungtyniavo ir per 32 minutes pelnė 12 taškų.

„Nebuvo net minties praleisti rungtynes. Tai buvo labai svarbus mačas mums. Nesvarbu, kas man nutiko, vis tiek būčiau žaidęs“, – kovingai kalbėjo J.Embiidas.

Pralaimėjusiems Kawhi Leonardas pelnė 35 taškus.

„Raptors“: K.Leonardas 35, P.Siakamas 21, K.Lowry 20, M.Gasolis 5 (1/6 met., 7 atk. kam., 5 rez. perd.).

„76ers“: J.Butleris 30 (11 atk. kam.), J.Ennisas 13, J.Embiidas 12.