2020 09 08

„Roplius“ gynyboje surakinę „Celtics“ krepšininkai – per žingsnį nuo finalo Rytuose

„Boston Celtics“ komanda puikia gynyba supančiojo „Toronto Raptors“ krepšininkus, laimėjo penktąsias serijos rungtynes 111:89 (25:11, 37:24, 25:28, 24:26) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-2.
Marcusas Smartas
Marcusas Smartas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jaylenas Brownas nugalėtojams pelnė 27 taškus, o „Celtics“ šiame mače nė karto nebuvo atsiliekančių vaidmenyje.

Kemba Walkeris pridėjo 21 tašką. Beje, „Celtics“ starto penketo žaidėjai varžovų starto penketą pranoko net 93:45.

„Darbas dar nebaigtas, – sakė J.Brownas po pergalės. – Turime dar daug ką nuveikti, kad galėtume taip sakyti.“

Toronto komandai 18 taškų pelnė Fredas VanVleetas, Normanas Powelas pridėjo 16, o Kyle'as Lowry ir Pascalis Siakamas pelnė vos po 10 taškų.

Per pirmas 18 atakų Toronto vyrukai pataikė tik 2 metimus iš 15-kos ir suklydo penkis kartus. Ši atkarpa tęsėsi net 8:53 min.

„Žinau, kad skambės keistai, bet mūsų puolimas buvo nuostabus tas aštuonias minutes. Manau, kad buvo nuostabus. Nemanau, kad tie metimai galėjo būti dar laisvesni“, – tikino „Raptors“ treneris Nickas Nurse'as.

Po šios atkarpos „Celtics“ pirmavo jau 18:5, tačiau tuomet Bostono vyrai ir toliau bėgo – surengė spurtą 23:7 antrajame kėlinyje ir rezultatas tapo 60:32.

„Šiandien mūsų gynyba diktavo puolimą. Tai veikė“, – sakė K.Walkeris.

Galimai paskutinės Rytų konferencijos pusfinalio rungtynės tarp „Raptors“ ir „Celtics“ vyks trečiadienį.

„Celtics“: J.Brownas 27, K.Walkeris 21, J.Tatumas 18 (10 atk. kam.), D.Theisas ir B.Wanamakeris po 15, M.Smartas 12.

„Raptors“: F.VanVleetas 18, N.Powelas 16, P.Siakamas, K.Lowry ir M.Thomasas po 10.