2021 06 26

Rytų konferencijos finale – lygybė: „Bucks“ pervažiavo „Hawks“

„Milwaukee Bucks“ atsitiesė po nesėkmingo NBA Rytų konferencijos starto. Antrose serijos rungtynėse Mike'o Budenholzerio auklėtiniai net 125:91 (34:28, 43:17, 26:18, 22:28) sudaužė „Atlanta Hawks“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą 1-1.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Patyrę netikėtą nesėkmę pirmajame mače, kurį pralaimėjo 113:116, „Bucks“ žaidėjai į priekį antrose rungtynėse šovė antrajame kėlinyje.

Jo metu Milvokio ekipa spurtavo net 20:0, pabėgo didesniu nei 30 taškų skirtumu ir atgal nebesižvalgė.

Nuo antrojo ketvirčio pabaigos iki rungtynių finišo skirtumas tarp komandų nesumažėjo iki mažiau negu 30 taškų, o kelis sykius buvo pasiekęs ir 41 taško ribą.

Ketvirtajame kėlinyje abiejų komandų treneriai jau ėmė galvoti apie ateinančius serijos susitikimus ir nebeleido į aikštę startinio penketo žaidėjų.

Į pergalę „Bucks“ vedė Giannis Antetokounmpo, kurio sąskaitoje – 25 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Savo ruožtu „Hawks“ gretose sustabdytas buvo 48 taškus pirmose rungtynėse pelnęs Trae Youngas, kuris pataikė tik 1 tritaškį iš 8 ir pelnė 15 taškų. Be to, įžaidėjas dar suklydo devynis kartus, užfiksuodamas karjeros antirekordą.

„Vanagai“ antrajame susitikime realizavo vos 41,5 proc. metimų iš žaidimo (34 iš 82) ir įmetė tik kas ketvirtą tritaškį (9 iš 36).

Trečiasis serijos mačas naktį iš sekmadienio į pirmadienį bus žaidžiamas Atlantoje.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 25 (11/15 dvit., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Jrue Holiday 22 (7 rez. perd.), Brookas Lopezas 16, Khrisas Middletonas 15 (7 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Hawks“: Trae Youngas 15 (1/8 trit., 9 kld.), Danilo Gallinari 12, Camas Reddishas ir Johnas Collinsas (8 atk. kam.) po 11.