2020 02 07

Rytų konferencijos galiūnų susirėmime – monstriškas Giannio pasirodymas ir „Bucks“ triumfas

„Milwaukee Bucks“ (44-7) krepšininkai atsirevanšavo „Philadelphia 76ers“ (31-21) ekipai už skaudų pralaimėjimą Kalėdų dieną. Giannio Antetokounmpo vedami „elniai“ namuose triumfavo 112:101 (22:26, 32:25, 32:23, 26:27).
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Scanpix“ nuotr.

Prieš daugiau nei mėnesį šių komandų akistatą užtikrintai laimėjo „Sixers“ – 121:109.

Šįkart jau Milvokio komanda įgijo persvarą antrajame kėlinyje, o trečiajame ketvirtyje šeimininkų pranašumas išaugo iki dviženklio.

„76ers“ lemiamame ketvirtyje dar buvo priartėję iki 85:91, bet patikimai žaidę „Bucks“ greitai vėl susigrąžino dviženklę persvarą ir pasiekė pergalę.

Fantastiškai žaidęs G.Antetokounmpo per 35 minutes pelnė 36 taškus (12/18 dvit., 1/7 trit., 9/12 baud.), atkovojo 20 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Graikas jau penktose rungtynėse iš eilės pelnė bent 30 taškų ir atkovojo bent 15 kamuolių.

Savo ruožtu ryškiausia „76ers“ žvaigždė Joelis Embiidas buvo itin neefektyvus. Centras pelnė 19 taškų, tačiau pataikė vos 3 dvitaškius iš 16 ir 3 tritaškius iš 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 36 (12/18 dvit., 1/7 trit., 20 atk. kam.), Khrisas Middletonas 20 (7 atk. kam.), Ericas Bledsoe 14 (8 atk. kam.).

„76ers“: Tobiasas Harrisas 25 (5/17 dvit., 5/6 trit., 7 atk. kam.), Joelis Embiidas 19 (3/16 dvit., 3/10 trit., 11 atk. kam., 6 rez. perd.), Alas Horfordas 15, Furkanas Korkmazas 12 (2/8 trit.), Benas Simmonsas 11 (14 atk. kam., 9 rez. perd.).