S.Curry tritaškių salvės, griuvęs Ch.Paulo rekordas ir pamokos V.Wembanyamai

Stephenas Curry jau sezono pradžioje demonstruoja įspūdingą formą, tuo tarpu ryškiausias NBA naujokas Victoras Wembanyama gavo dar vieną skaudžią meistriškumo pamoką.
Victoras Wembanyama
Victoras Wembanyama / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Golden State Warriors“ (2-1) svečiuose 106:95 (26:24, 31:23, 24:28, 25:20) pranoko kol kas be pergalių žengiančią „Houston Rockets“ (0-3).

Lemiamas lūžis įvyko ketvirto kėlinio viduryje, kai S.Curry pradėjo šaudyti iš toli.

„Warriors“ mažylis vieną po kito suleido keturis tritaškius ir nulaužė rungtynes.

Iš viso S.Curry šiame mače pelnė 24 taškus ir pataikė 6 tritaškius iš 14. Jis taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 7 kamuolius.

Įdomu tai, kad pirmą kartą karjeroje starto penkete nepasirodė Chrisas Paulas.

38-erių „Warriors“ veteranas iki šio mačo visas 1365 rungtynes buvo pradėjęs starto penkete.

Skaudžią nesėkmę pirmoje savo išvykoje NBA karjeroje patyrė Victoras Wembanyama, kuris su „San Atonio Spurs“ (1-2) 83:123 (17:23, 20:33, 23:37, 23:30) krito prieš „Los Angeles Clippers“ (2-1).

Naujoji Prancūzijos krepšinio žvaigždė per 26 minutes pelnė 11 taškų (4/8 dvit., 0/2 trit., 3/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

21 tašką nugalėtojams pelnė Kawhi Leonardas, po 19 taškų įmetė Paulas George`as ir Russellas Westbrookas.