2016 08 03

Šeimininkai pergalingai baigė pasiruošimą olimpiadai

Pirmoji Lietuvos varžovė Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse pergale baigė pasirengimo rungtynių maratoną. Brazilijos krepšininkai 83:69 (15:25, 24:17, 21:10, 23:17) nugalėjo Kiniją, nors po pirmojo ketvirčio turėjo dviženklį deficitą.
Augusto Lima
Augusto Lima / „Scanpix“ nuotr.

Vangiai dvikovą pradėję brazilai pirmajame kėlinyje atsiliko 11 taškų, tačiau po truputį gerino žaidimą ir perlaužė rungtynių eigą sau naudinga linkme. Baigiantis rungtynėms šeimininkai jau turėjo net 19 taškų persvarą.

Kauno „Žalgirio“ naujokas Augusto Lima dvikovą pradėjo startiniame penkete ir per 21 minutę pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas ir dusyk pažeidė taisykles.

Lietuvos rinktinė su Brazilija sekmadienį pradės olimpiadą.

Brazilija: Vitoras Benite 13 taškų (2/3 dvit., 3/4 trit.), Leandro Barbosa ir Cristiano Felicio po 10, Rafaelis Hettsheimeiris 9.

Kinija: Yi Jianlianas 21 (4/8 dvit., 3/4 trit., 4/7 baud.), Zhai Xiaochuanas 18, Zhou Qi 7.