Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 11

Sensacija: muštynėmis pažymėtose rungtynėse – NBA autsaiderių niuksas lyderiams

Šalia dugno esantys „San Antonio Spurs“ (17-49) krepšininkai sudavė netikėtą smūgį Vakarų konferencijos lyderiams „Denver Nuggets“ (46-21) – Greggo Popovichiaus auklėtiniai išplėšė pergalę namuose 128:120 (26:38, 42:29, 30:26, 30:27). Rungtynės buvo pažymėtos ir žaidėjų konfliktu.
Konfliktas „Nuggets“ ir „Spurs“ rungtynėse
Konfliktas „Nuggets“ ir „Spurs“ rungtynėse / USA TODAY Sports/„Scanpix“ nuotr.

Ankstesnėse rungtynėse net 96:117 „Chicago Bulls“ klubui nusileidę „Nuggets“ siekė reabilituotis ir pirmąjį kėlinį laimėjo 38:26, bet antrajame pranašumą iššvaistė, o po ilgosios pertraukos visą laiką pirmavo „Spurs“.

„Jausmas nuostabus, – po pergalės kalbėjo retai šį sezoną laiminčios komandos treneris G.Popovichius. – Sirgaliai tikrai įsitraukė į rungtynes. Migdėme juos pirmajame kėlinyje, bet vėliau pažadinome ir privertėme šaukti ir rėkti. Jie nusipelnė tokios pergalės.“

San Antonijaus klubas prieš tai buvo pralaimėjęs 18 iš 20 pastarųjų rungtynių, o Vakarų konferencijoje užima priešpaskutinę 14 vietą.

„Nuggets“ po šio pralaimėjimo toliau užtikrintai pirmauja Vakaruose, o bendroje NBA įskaitoje nusileidžia tik „Milwaukee Bucks“ (48-18).

Šios rungtynės buvo pirmas kartas šiame sezone, kai Nikola Jokičius surenka trigubą dublį, bet „Nuggets“ pralaimi.

Serbas žaidė pasakiškai: per 38,5 minutės jis pelnė 37 taškus (10/18 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo jau 26-as jo trigubas dublis 2022-2023 m. kampanijoje.

Rungtynes „Nuggets“ baigė be kito savo lyderio Michaelo Porterio, kuris įsivėlė į muštynes trečiajame kėlinyje.

Denverio puolėjas įkrovė kamuolį per „Spurs“ aukštaūgį Zachą Collinsą ir kažką jam pasakė, o šis nenorėjo likti skolingas ir ėmė stumti M.Porterį iš nugaros.

Pastarasis sugriebė Z.Collinsui už kaklo, o įsikarščiavusius vyrukus ėmė skirti komandos draugai ir teisėjai.

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 23 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Dougas McDermottas 20 (4/4 trit.), Jeremy Sochanas 19 (8 atk. kam.), Devinas Vassellas ir Tre Jonesas (8 rez. perd.) po 14, Sandro Mamukelašvilis 11, Zachas Collinsas 10 (9 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 37 (10/18 dvit., 4/6 trit., 11 atk. kam., 11 rez. perd.), Jamalas Murray 24 (7 rez. perd.), Aaronas Gordonas 14, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 13.

Kiti rezultatai:

„Philadelphia 76ers“ (J.Embiidas 39) 120:119 „Portland Trail Blazers“ (A.Simonsas 34)

„Washington Wizards“ (B.Bealas 27) 107:114 „Atlanta Hawks“ (T.Youngas 28)

„Miami Heat“ (J.Butleris 33) 119:115 „Cleveland Cavaliers“ (D.Mitchellas 42)

„Minnesota Timberwolves“ (A.Edwardsas 32) 123:124 (per pratęsimą) „Brooklyn Nets“ (M.Bridgesas 34)

„Los Angeles Lakers“ (D.Russellas 28) 122:112 „Toronto Raptors“ (S.Barnesas 32)