2022 04 30

Serija uždaryta: „grizliai“ užbaigė „vilkų“ sezoną

„Memphis Grizzlies“ krepšininkai penktadienio vakarą užbaigė seriją prieš „Minnesota Timberwolves“ – laimėjo šeštąsias serijos rungtynes 114:106 (28:29, 21:23, 25:32, 40:22).
„Memphis Grizzlies“ krepšininkai švenčia pergalę serijoje
„Memphis Grizzlies“ krepšininkai švenčia pergalę serijoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių Memfio krepšininkai triumfavo 4-2. Kitame etape jų laukia „Golden State Warriors“ iššūkis.

Desmondas bane'as ir Dillonas Brooksas pelnė po 23 taškus nugalėtojams, Brandonas Clarke'as pridėjo 17 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusiems Anthony Edwardsas pelnė 30 taškų, iš jų 16 – pirmajame kėlinyje. Jadenas McDanielsas pridėjo 24.

„Grizzlies“ lyderis šiame mače nebuvo ryškiausias – Ja Morantas pelnė 17 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, tačiau pataikė vos 4 metimus iš 14-kos.

Memfio krepšininkai jau buvo įsirašę į NBA istoriją kaip laimėję ne vienerias rungtynes, panaikindami ketuvrtajame kėlinyje turimą dviženklį deficitą. Tai nutiko ir vėl, mat į lemiamą 12-kos minučių atkarpą „vilkai“ žengė pirmaudami 84:74.

Bet viskas vėl susiklostė sėkmingai – oponentų persvara greitai buvo nubraukta, o likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, „Grizzlies“ išsiveržė į priekį. Lemiamą kėlinį Memfio ekipa laimėjo 40:22.

„Timberwolves“: A.Edwardsas 30, J.McDanielsas 24, K.A.Townsas 18 (10 atk. kam.), P.Beverley 10.

„Grizzlies“: D.Brooksas ir D.Bane'as po 23, J.Jacksonas 18 (14 atk. kam.), J.Morantas (11 rez. perd.) ir B.Clarke'as (11 atk. kam.) po 17, T.Jonesas 10.