2022 03 13

Sezono pasirodymą surengęs K.Thompsonas tritaškiais užliejo NBA čempionų gynybą

Klay Thompsonas sužaidė kol kas geriausias rungtynes sugrįžus į NBA lygą po ilgesnės nei dviejų metų pertraukos be žaidimo, o snaiperio atstovaujama „Golden State Warriors“ (46-21) namuose 122:109 (28:28, 39:30, 36:26, 19:25) susitvarkė su „Milwaukee Bucks“ (42-26).
Klay Thompsonas
Klay Thompsonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kol kas sunkiai savąjį taikiklį sugrįžus į NBA lygą suderinęs K.Thompsonas šiame mače perėmė lyderio estafetę iš Stepheno Curry ir tapo neįmenama mįsle savo varžovams.

Vienas iš splash brolių per beveik 34 minutes surinko net 38 taškus (7/10 dvit., 8/14 trit.), taip pat sugriebė 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tai tik antrasis kartas šiame sezone, kuomet snaiperis viršija 30 pelnytų taškų ribą.

„Net neabejoju, kad dabar jis jaučia didelį palengvėjimą, – po mačo kalbėjo nugalėtojų strategas Steve'as Kerras. – Klay yra labai savikritiškas ir visuomet siekia tik geriausio rezultato.“

Nuo trečiojo kėlinuko triuškinti NBA čempionus pradėję „kariai“ užtikrintą pergalę iškovojo net ir be svaresnio S.Curry indėlio, kuris šįkart priminė tik savo paties šešėlį.

Įžaidėjas per 33 min. sukrapštė vos 8 taškus (1/3 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Jį nuostabiai pavadavo Jordanas Poole'as, pelnęs 30 taškų.

„Tai skamba netgi beprotiškai – mūsų MVP pelno tik 8 taškus, tačiau mes vis tiek nugalime labai labai stiprią komandą“, – po mačo stebėjosi jis.

„Golden State Warriors“: Klay Thompsonas 38 (8/14 trit.), Jordanas Poole'as 30 (5/10 trit.), Andrew Wigginsas 21, Jonathanas Kumminga 14 (11 atk. kam.).

„Milwaukee Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (8 atk. kam.), Khrisas Middletonas 18 (6 rez. perd.), Serge'as Ibaka 15, Jrue Holiday 13 (7 rez. perd.), Graysonas Allenas 12.