2023 03 18

Sezono sugrįžimas: „Grizzlies“ triumfavo panaikinę net 29 taškų deficitą

NBA lygoje užfiksuotas didžiausias sezono sugrįžimas – „Memphis Grizzlies“ krepšininkai sugebėjo laimėti rungtynes, panaikinę net 29 taškų deficitą.
„Spurs“ – „Grizzlies“ rungtynės
„Spurs“ – „Grizzlies“ rungtynės / „Scanpix“/AP nuotr.

„Grizzlies“ (47-27) išvykoje po pratęsimo 126:120 (26:35, 20:34, 35:24, 28:16, 17:11) įveikė „San Antonio Spurs“ (18-52) ekipą.

Tai taip pat didžiausias sugrįžimas „Grizzlies“ klubo, gyvuojančio nuo 1995 metų, istorijoje.

Žaisdami be lyderio Jo Moranto „grizliai“ į rekordinę, net -29 taškų duobę, krito įpusėjus trečiajam kėliniui, kai rezultatas tapo 55:84.

Tačiau dar iki ketvirtojo kėlinio spėjo nukąsti didžiąją dalį šio skirtumo ir paskutinį ketvirtį žengė turėdami tik 12 taškų deficitą (81:93).

Likus 1,5 min. „Spurs“ vis dar turėjo solidų devynių taškų pranašumą (100:109), tačiau trimis iš eilės tritaškiais „grizliai“ išplėšė pratęsimą.

Iš pradžių pataikė Desmondas Bane'as ir Luke'as Kennardas, o likus 1,1 sek. tiksliai šovė Dillon Brooksas.

Pratęsime situaciją jau kontroliavo „Grizzlies“.

„Neturėjome teisės pralaimėti šių rungtynių, neturėjome...“, – po rungtynių sakė 24 taškus „Spurs“ ekipai pelnęs Zachas Collinsas.

„Spurs“: Devinas Vassellas 25, Zachas Collinsas 24, Keldonas Johnsonas 21.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas Jr. 28, Desmondas Bane'as 21, Tyusas Jonesas 20.