2022 02 11

Skambaus naujoko debiutas „Pelicans“ gretose paženklintas nesėkme

Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (22-33) ekipa nesugebėjo iškovoti pergalės debiutinėse CJ McCollumo rungtynėse.
Brandonas Ingramas ir CJ McCollumas
Brandonas Ingramas ir CJ McCollumas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Pelikanai“ namuose 97:112 (24:27, 31:29, 18:27, 24:29) nusileido Rytų konferencijos lyderiams „Miami Heat“ (36-20) krepšininkams.

J.Valančiūnas Naujojo Orleano komandoje per 33,5 minutės įmetė 16 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po tris kartus suklydo ir prasižengė.

Lietuviui nepavyko susitvarkyti su „Heat“ centru Bamu Adebayo, kurio sąskaitoje – 29 taškai (13/21 dvit., 3/4 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių.

Per mainus antradienį gautas ir „Pelicans“ ekipoje debiutavęs CJ McCollumas žaidė ilgiausiai savo komandoje – daugiau nei 37 minutes, bet daugiausiai šaudė pro šalį.

Iš „Portland Trail Blazers“ atvykęs krepšininkas pelnė 15 taškų (4/11 dvit., 2/10 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Po keturių iš eilės pergalių pralaimėję „Pelicans“ Vakarų konferencijoje išlaiko 10 vietą, kuri leistų žaisti įkrintamosiose varžybose.

„Pelicans“: Jose Alvarado 17, Jonas Valančiūnas (9 atk. kam.) ir Devonte' Grahamas po 16, CJ McCollumas (7 atk. kam.) ir Brandonas Ingramas po 15.

„Heat“: Bamas Adebayo (10 atk. kam.) ir Jimmy Butleris (8 atk. kam., 11/11 baud.) po 29, Kyle'as Lowry 14 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), Dewayne'as Dedmonas 11 (7 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 10.