Snukiadaužis Klivlande: S.Ibaka ir M.Chrissas paleido į darbą kumščius

„Toronto Raptors“ vidurio puolėjas Serge'as Ibaka ir „Cleveland Cavaliers“ žaidėjas Marquese'as Chrissas buvo pašalinti iš aikštės, nes įsivėlė į muštynes.
S.Ibakos ir M.Chrisso muštynės
S.Ibakos ir M.Chrisso muštynės / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Incidentas įvyko trečiojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis, kai krepšininkai susikibo po „Cavaliers“ krepšiu, o „Raptors“ komanda paskutinę kėlinio sekundę bandė išnaudoti perdavimu per visą aikštę.

S.Ibaka po grumtynių atsidūrė ant grindų, tačiau greitai pakilo ir griebė varžovui už kaklo, o tada sudavė ir kumščiu.

M.Chrissas skolingas neliko ir taip pat smūgiavo varžovui.

Peštukus išskyrė abiejų komandų žaidėjai. S.Ibaka kaipmat nurūko į persirengimo kambarį.

Žinoma, krepšininkai buvo išvaryti iš aikštės. Tuo metu „Cavaliers“ pirmavo 91:77, o mačą laimėjo 126:101.

Nei S.Ibaka, nei M.Chrissas po rungtynių incidento nekomentavo. „Raptors“ atstovas sakė, jog S.Ibaka tiesiog reagavo į kažką, ką varžovas jam pasakė.

„Mačiau tai akies krašteliu, – po rungtynių kalbėjo „Cavs“ krepšininkas Kevinas Love'as. – Tai įvyko taip greitai... Visi norėjo bėgti ten ir pamatyti, kas vyksta. Tai prasiveržė neįtikėtinai greitai, tačiau tokiose situacijose taip būna visada.“

Tai buvo aštuntasis S.Ibakos išvarymas per jo 10-ties metų karjerą. M.Chrissas rungtynių nebaigė trečią kartą per trejus metus NBA.

Spėjama, kad S.Ibaka gali sulaukti 3-5 rungtynių diskvalifikacijos. Kiekvienas mačas jam kainuos 149 tūkstančius dolerių.

Šeimininkų pergale pasibaigusiose rungtynėse Kawhi Leonardas pralaimėjusiems pelnė 25 taškus.

„Cavs“ į priekį vedė Collinas Sextonas, surinkęs 28 taškus, ir K.Love'as, pelnęs 16 taškų ir sugriebęs 18 kamuolių.

„Tai buvo puiki pergalė, – sakė K.Love'as. – Ypač prieš tokią gerą komandą ir namuose. Buvo smagu.“

Panašu, kad savo vietą naujoje komandoje sunkiai randa į Joną Valančiūną išmainytas Marcas Gasolis. Ispanas pradėjo mačą starto penkete, tačiau per 22 minutes pelnė 2 taškus (1/4 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“: C.Sextonas 28, C.Osmanas 19 (7 rez. perd.), A.Žižičius 17, K.Love'as 16 (18 atk. kam.), J.Clarksonas 14, B.Knightas 12.

„Raptors“: K.Leonardas 25, P.Siakamas 15, K.Lowry 14.