2021 05 27

Spindintis D.Rose'as padėjo „Knicks“ išlyginti serijos rezultatą

„New York Knicks“ ekipai ne viskas buvo rožėmis klota, tačiau antrosiose atkrintamųjų serijos rungtynėse Derricko Rose'o tempiamas Niujorko klubas 101:92 (20:27, 24:30, 32:18, 25:17) nugalėjo „Atlanta Hawks“.
Derrickas Rose'as
Derrickas Rose'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serijos iki keturių pergalių, kuri keliasi iš Niujorko į Atlantą, rezultatas yra lygus 1-1.

Beje, tai buvo pirma „Knicks“ pergalė atkrintamosiose nuo 2013-ųjų.

D.Rose'as pelnė net 26 taškus nugalėtojams ir įkvėpė komandą itin reikalingam spurtui trečiajame kėlinyje, perlaužusiam rungtynes.

Labiausiai patobulėjusio krepšininko prizą atsiėmęs Julius Randle'as buvo prametęs visus 6 savo metimus iš žaidimo per pirmus du kėlinius, bet vėliau prisijungė prie D.Rose'o ir užsikūrė.

„Kai Julius įmetė tą pirmą savo metimą, žinojome, kad jis nebeatsitrauks. Jis toliau baus. Jis turi gerą pojūtį, atsidavimą, jis yra kovotojas“, – kalbėjo treneris Timas Thibodeau.

J.Randle'as užbaigė rungtynes su 15 taškų ir 12 atkovotų kamuolių savo kraityje.

Pralaimėjusiems Trae Youngas pelnė 30 taškų. „Hawks“ lyderis teigė laukiantis rungtynių namuose, kur jau bus leidžiama sklidinai užpildyti areną.

„Knicks“: D.Rose'as 26, J.Randle'as (12 atk. kam.) ir R.Bullockas po 15, R.Barrettas 13, A.Burksas 11.

„Hawks“: T.Youngas 30, D.Hunteris ir B.Bogdanovičius po 18, K.Heurteris 10.