Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 04 08

„Spurs“ triuškino „Cavaliers“ ekipą – pasireikšti gavo ir D.Motiejūnas

„San Antonio Spurs“ (47-34) išvykoje neturėjo didelio vargo su „Cleveland Cavaliers“ (19-62) – kontroliavo žaidimą kone visas 48 minutes ir laimėjo susitikimą 112:90 (24:24, 38:22, 17:17, 33:27).
„Cavaliers“ – „Spurs“
„Cavaliers“ – „Spurs“ / „Scanpix“ nuotr.

„Spurs“ naujokas Donatas Motiejūnas šansą pasirodyti vėl gavo tik mačo pabaigoje, kai nugalėtojas jau buvo aiškus. Lietuvis aikštėje pasirodė likus 5 min. ir 50 sek., kai „Spurs“ tvirtai pirmavo 98:73.

D-Mo pakeitė Jacobą Poeltlą – šis per 26 žaidimo minutes pelnė 8 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

D.Motiejūnas per savo kuklias minutes spėjo pelnyti 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 baud.), atkovoti 1 kamuolį, atlikti 1 rezultatyvų perdavimą ir net 4 kartus prasižengti.

Jam būnant aikštėje „Spurs“ atkarpą pralaimėjo 4 taškais.

Vos pasirodęs ant parketo D.Motiejūnas sėkmingai apsigynė ties tritaškiu prieš vikrųjį Colliną Sextoną.

Puolime pastatė kelias geras užtvaras, po kurių komandos draugai atakas baigė rezultatyviais prasiveržimais.

Pataikė vieną puskablį iš baudos aikštelės prieigų ir galingai atsitvėrė po krepšiu, bet gavus kamuolį teisėjas užfiksavo varžovo pražangą. Prie baudų linijos D-Mo ranka sudrebėjo – prametė abukart.

Gynyboje D-Mo vis nespėdavo užkamšyti spragų po krepšiu ir taip rinkosi pražangas. Viena pražanga nesutrukdė varžovui pelnyti dviejų taškų su pražanga.

Su „Spurs“ D.Motiejūnas toliau išlieka nepralaimėjęs – antra pergalė iš eilės, o kitame mače lauks Luka Dončičius, Dirkas Nowitzkis ir „Dallas Mavericks“.

Beje, „Spurs“ įveikė „Cavaliers“ ekipą jau šeštą kartą iš eilės.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas ir Brandonas Knightas po 16, Ante Žižičius 14, Cedi Osmanas 12.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 18 (13 atk. kam.), DeMaras DeRozanas, Patty Millsas ir Davis Bertanis po 14, Brynas Forbesas 13.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant