Stebuklai Solt Leik Sityje: 277 taškų spektaklis ir nuo suolo užliepsnojęs K.Thompsonas

Įspūdingas krepšinio spektaklis surengtas Solt Leik Sityje, kur svečiuose žaidę „Golden State Warriors“ (27-26) krepšininkai 140:137 (36:39, 48:32, 36:31, 20:35) NBA rungtynėse įveikė vietos „Utah Jazz“ (26-30) ekipą.
Klay Thompsonas
Klay Thompsonas / „Scanpix“ nuotr.

Svečių ekipoje ypač ryškiai žibėjo Klay Thompsono žvaigždė. Jis per 28 minutes pelnė 35 taškus (6/9 dvit., 7/13 trit., 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu tai, kad šį kartą K.Thompsonas rungtynes pradėjo ant atsarginio suolo, o taip pastarąjį kartą buvo prieš dvylika metų, kai jis debiutavo NBA.

Tai buvo rezultatyviausias snaiperio mačas šį sezoną.

Šiame mače ekipos fantastiškai atakavo iš toli – „Warriors“ pataikė 20 (iš 42), „Jazz“ – 22 (iš 49) tolimų metimų.

Likus 9 sekundėms ir svečiams pirmaujant tašku „Jazz“ išvesti į priekį galėjo Lauri Markkaneno tritaškis, bet jo suomis nepataikė, o tada Stephenas Curry baudomis įtvirtino svečių pergalę.

Jutos ekipos šį kartą neišgelbėjo ir galingas Collino Sextono pasirodymas – jis per 33 minutes pelnė 35 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ pastaruoju metu demonstruoja atsigavimo ženklus, laimėjo šeštą kartą per septynis pastaruosius mačus ir Vakaruose užima dešimtą vietą, kuri leistų ekipai pratęsti kovą įkrintamosiose.

Jutos ekipa toje pačioje konferencijoje yra vienuolikta, bet pralaimėjo jau ketvirtą mačą iš eilės.

„Jazz“: Collinas Sextonas 35, Keyonte George'as 33, Lauri Markkanenas 20 (14 atk. kam.), Johnas Collinsas 18 (13 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 13.

„Warriors“: Klay Thompsonas 35, Draymondas Greenas 23, Andrew Wigginsas 19, Stephenas Curry 16 (10 rez. perd.), Jonathanas Kuminga ir Brandinas Podziemski – po 13.