2021 01 21

Stebuklingas naujoko tritaškis su sirena atnešė „Magic“ pergalę

Vos 15-osiose karjeros rungtynėse Cole'as Anthony pataikė pergalingą metimą aidint sirenai. „Orlando Magic“ (7-8) mažylis dramatiškai išplėšė savo komandos pergalę prieš „Minnesota Timberwolves“ (3-10) – 97:96 (25:21, 10:30, 33:26, 29:19).
Cole'as Anthony po pergalingo metimo pateko į komandos draugų glėbį
Cole'as Anthony po pergalingo metimo pateko į komandos draugų glėbį / „Scanpix“ nuotr.

15-asis praėjusių metų naujokų biržos šaukimas C.Anthony šiose rungtynėse pataikė visus tris mestus tritaškius, o vienas jų tapo lemtingu.

„Magic“ antrąjį ketvirtį pralaimėjo net 10:30 ir vienu metu atsiliko net 20 taškų skirtumu. Po trijų ketvirčių Orlando klubas dar atsiliko 68:77, o ketvirtajame kėlinyje likus 4 minutėms turėjo dviženklį deficitą (81:91). Tačiau „Magic“ krepšininkai pademonstravo neeilinį charakterį.

Po Evano Fournier ir Aarono Gordono tritaškių iš „Timberwolves“ persvaros liko tik 2 taškai (89:91), o likus 34,6 sek. tolimą metimą įskraidinęs C.Anthony dar sykį sušvelnino varžovų pranašumą iki vieno metimo – 94:96.

Šansą išplėšti „Magic“ pergalę turėjo ir A.Gordonas, bet jo tritaškis likus 7 sek. tikslo nepasiekė. Vis dėlto svečiuose žaidęs Orlando klubas gavo progą pasitaisyti, kai du baudų metimus prametė Jarredas Vanderbiltas.

Į kitą aikštės pusę su kamuoliu nuskuodęs C.Anthony švystelėjo iš toli ir jau po kelių akimirkų atsidūrė komandos draugų glėbyje – jo desperatiškas šūvis buvo tikslus ir išplėšė „Magic“ pergalę.

Iš viso 20-metis 188 cm ūgio įžaidėjas šiose rungtynėse per 28 minutes įmetė 13 taškų (2/4 dvit., 3/3 trit.) ir atkovojo 7 kamuolius. Pirmajame karjeros NBA sezone C.Anthony vidurkiai kol kas siekia 10,1 taško, 4,3 sugriebto kamuolio ir 3,3 rezultatyvaus perdavimo.

„Timberwolves“: D'Angelo Russellas 19 (4/7 trit., 6 rez. perd.), Nazas Reidas 14, Malikas Beasley 13 (3/10 trit., 7 atk. kam.), Jadenas McDanielsas 12 (8 atk. kam.), Joshas Okogie 11.

„Magic“: Nikola Vučevičius 28 (8/20 dvit., 8 atk. kam.), Evanas Fournier 24 (7/12 dvit., 2/9 trit.), Aaronas Gordonas (9 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Cole'as Anthony (3/3 trit., 7 atk. kam.) po 13.