2016 11 02

Stepheno Curry šou – 23 taškai per kėlinį

Stephenas Curry iki pertraukos į „Portland Trail Blazers“ krepšį įmetė 5 taškus, kol Steve'as Kerras nedavė jam stebuklingo Michaelo Jordano gėrimo. Bent jau taip juokauja internautai po fantastiško NBA žvaigždės trečiojo kėlinio, bandydami paaiškinti, kaip „Golden State Warriors“ lyderis surinko net 23 taškus ir nubloškė „Portland Trail Blazers“ krepšininkus 127:104.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

Per 12 minučių atkarpą vienas S.Curry pranoko visą „Blazers“ komandą, sumušdamas ją 23:20. „Warriors“ ketvirtį laimėjo net 41:20.

Per trečiąjį kėlinį 28 metų gynėjas pataikė 8 metimus iš 12, iš kurių – 5 iš 6 tritaškių.

Steph Curry had 5 pts in the first half. Then... ????????????

A photo posted by NBA on ESPN (@nbaonespn) on

„Kartais užtenka vieno taiklaus metimo, kad įgytum didžiulį pasitikėjimą savimi“, – teigė S.Curry.

Skaudžiu pralaimėjimu „San Antonio Spurs“ pradėję sezoną, „Warriors“ laimėjo jau trečią kartą paeiliui.

„Dar nesu matęs nieko panašaus, kad iš baisių rungtynių žaidėjas jas taip greitai paverstų nuostabiomis. Bet toks jau tas Stephas, – stebėjosi net prie S.Curry cirko pasirodymų pripratęs „Warriors“ treneris S.Kerras.

– Pasakiau jam, kad iki pertraukos jis priminė Riley Curry, o po pertraukos buvo tikras Stephas Curry“.

Jeigu nežinojote, Riley Curry yra Stepheno ketverių metukų dukrelė.

Iš tiesų, pirmieji du kėliniai S.Curry susiklostė baisiai. Jis buvo tepelnęs 5 taškus ir pataikęs vos 2 metimus iš 9. Jo sąskaitoje buvo dar 4 klaidos, nors „Warriors“ vis tiek pirmavo 59:53.

Iki pertraukos Stepho netektį kompensavo Ira Clarkas, sužaidęs karjeros rungtynes – iki šiol 3 taškų vidurkį turėjęs gynėjas baigė rungtynes su 22.

S.Curry bereikalingai prasižengė prieš tritaškį metusį Damianą Lillardą, pametinėjo kamuolį, neapsigindavo vienas prieš vieną.

„Jis priminė savo dukrą ne kiek dėl meistriškumo, bet dėmesio stokos“, – vėliau savo mintį patikslino S.Kerras.

S.Curry pats pralaužė savo žaidimą, kai trečiojo kėlinio pradžioje paleido sudėtingus šūvius. Tuos įprastus, kai S.Curry riešas dega.

„Tie metimai iš tiesų buvo beprotiški. Bet tokių jų taiklių man tik ir tereikėjo“, – staigų žaidimo kokybės virsmą paaiškino naudingiausias praėjusio sezono krepšininkas.

Bet Portlande vėliau „Trail Blazers“ krepšys buvo subombarduotas. Tragiškos rungtynės virto eiline S.Curry diena biure.

Beje, kad ir kaip įspūdingai atrodytų 23 taškai per kėlinį, S.Curry vis tiek neprilygo jo komandos draugo Klay Thompsono rekordui. Pernai per vieną kėlinį K.Thompsonas buvo surinkęs net 37 taškus.