Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 12 24

Su sirena pataikęs S.Curry išplėšė pergalę NBA čempionams

NBA titulą ginanti „Golden State Warriors“ (23-11) pasiekė dar vieną nuostabią pergalę, namuose 129:127 (36:36, 31:35, 36:23, 26:33) pranokdama „Los Angeles Clippers“ (19-14) ekipą.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingas šiame mače tapo Stepheno Curry rezultatyvus reidas paskutinę dvikovos sekundę.

Iki tol „Warriors“ sekėsi gana sunkiai.

Svečiai sėkmingiau pradėjo mačą, o antrajame kėlinyje kelis sykius netgi turėjo dviženklį pranašumą.

Visgi po didžiosios pertraukos čempionai susiėmė. Trečiajame kėlinyje „Warriors“ pavijo varžovus, o lemiamame ketvirtyje smogė S.Curry ir Kevino Duranto atkarpa 9:0 ir atrodė, kad „Clippers“ neatsities (125:117).

Visgi Los Andželo ekipa parodė charakterį, pradėjo stotis, o Avery Bradley netgi išlygino rezultatą. Bet paskutinis žodis vis tiek priklausė S.Curry.

Jis šiame mače pelnė net 42 taškus ir pataikė šešis tritaškius iš 15.

Jam puikiai talkino su 35 taškais ir 12 atkovotų kamuolių aikštę palikęs Kevinas Durantas.

„Warriors“: Stephenas Curry 42 (6 atk. kam.), Kevinas Durantas 35 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), Draymondas Greenas 14 (6 rez. perd., 5 per. kam.), Klay‘us Thompsonas 12, Kevonas Looney 10.

„Clippers“: Tobiasas Harrisas 32 (9 atk. kam.), Danilo Gallinari (11 atk. kam.) ir Lou Williamsas (9 rez. perd.) po 25, Montrezlas Harrellas 13, Avery Bradley 12, Patrickas Beverley 10.