Sukrėtimas Milvokyje – „Bucks“ atleido M.Budenholzerį

Absoliučiai geriausia reguliariojo NBA sezono komanda „Milwaukee Bucks“ ėmėsi rimtų permainų.
Mike‘as Budenholzeris
Mike‘as Budenholzeris / „Scanpix“/AP nuotr.

Pralaimėjimą jau pirmajame atkrintamųjų rate patyrusi ekipa – 1:4 serijoje su 8 vietą užėmusia „Miami Heat“ – nusprendė atsisveikinti su vyriausiuoju komandos treneriu Mike‘u Budenholzeriu.

53-ejų strategas Milvokyje dirbo 5 sezonus, o užpernai triumfavo NBA finale.

Vis dėlto pralaimėta serija su „Heat“ uždavė daugybę klausimų. M.Budenholzeris neturėjo tvirto atsakymo, kodėl lemiamų rungtynių pabaigoje nepaprašė minutės pertraukėlės po to, kai Jimmy Butleris išlygino rezultatą. „Bucks“ dar turėjo laiko išplėšti pergalę ir pratęsti seriją, kurią galiausiai pralaimėjo per pratęsimą.

„Taip, mums reikėjo paprašyti minutės pertraukėlės“, – po tos dvikovos su žurnalistų klausimais sutiko dabar jau buvęs „Bucks“ strategas.

„Scanpix“/AP nuotr./Giannis Antetekounmpo ir Mike'as Budenholzeris

Pasitikėjimo jam nepridėjo ir ryškiausios „Bucks“ žvaigždės Giannio Antetokounmpo išsakytos mintys, kad Milvokio ekipa stigo idėjų ir būdų pristabdyti žibėjusį varžovų lyderį J.Butlerį.

Per pastaruosius 4 sezonus „Bucks“ net 3 sykius krito jau pirmajame NBA atkrintamųjų etape.