2016 12 14

Sunki „Warriors“ pergalė prieš autsaiderius ir nutrūkusi „Grizzlies“ serija

NBA reguliariajame sezone antradienį sužaistos šešerios rungtynės. NBA čempionai, „Cavaliers“ krepšininkai, namuose nutraukė šešių iš eilės „Grizzlies“ pergalių seriją, o „Pelicans“ ekipa, nepaisant autsaiderės statuso, ir vėl atkakliai kovojo su „Warriors“.
Kevinas Love'as
Kevinas Love'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trigubas dublis

Geriausia NBA reguliaraus sezono komanda, „Golden State Warriors“ (22-4) išvykoje po atkaklios kovos 113:109 (29:35, 29:30, 37:29, 18:15) palaužė vienus autsaiderių, „New Orleans Pelicans“ (8-18).

Nors liūto taškų dalį, kaip įprasta, rinko Stephenas Curry (30) ir Kevinas Durantas (27), tačiau išsiskyrė ir trigubą dublį užfiksavęs Draymondas Greenas (12+12+10).

Prie šio pasiekimo karių „centras“ pridėjo ir keturis perimtus kamuolius, o paskutinis Auksinės valstijos komandai atnešė pergalę. Kamuolį jis iškrapštė iš „Pelicans“ lyderio Anthony Daviso rankų, kuris arbitrams labai aktyviai įrodinėjo, kad bus sustabdytas pražanga, taip užsidirbdamas techninę.

Ilgą laiką šeimininkai žaidė puikiai, ypač pirmoje dalyje, per kurią pelnė 65 taškus, įmetė dešimt tritaškių. Trečiajame ketvirtyje „Warriors“ jau atsigavo, tačiau iniciatyvos neperėmė iki pat paskutinio kėlinuko pabaigos, kai „Pelicans“ per keturias minutes suklydo keturis kartus.

Tai buvo jau trečias komandų tarpusavio susitikimas, visus laimėjo „Warriors“, tačiau visuose teko kautis atkakliai.

„Pelicans“: A.Davisas 28 (8 atk. kam., 5 blk, 6 kld.), L.Galloway 20 (5/12 trit.), T.Frazieras 13, S.Hillas 12, J.Holiday 10 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Warriors“: S.Curry 30 (5/9 trit., 7 rez. perd.), K.Durantas 27, K.Thompsonas 17, D.Greenas 12 (12 atk. kam., 10 rez. perd., 4 per. kam., 2 blk.).

Po pergalės – poilsis

NBA čempionai, „Cleveland Cavaliers“ (18-5), namuose po atkaklios kovos nutraukė šešių iš eilės „Memphis Grizzlies“ (17-9) pergalių seriją, kai iškovojo pergalę 103:86 (32:20, 26:23, 15:15, 30:28). Tai buvo penktoji pergalė iš eilės.

„Grizzlies“ rungtyniavo be savo lyderių, Marco Gasolio ir Mike'o Conley,, o „Cavs“ gretose nežaidė Kyrie Irvingas.

Vis dėlto komandos įžaidėją puikiai pakeitė pagaliau puikiai sužaidęs J.R.Smithas, sumetęs 23 taškus. Šį sezoną snaiperis tritaškius meta blogiausiai karjeroje (31 proc.), tačiau šįkart pataikė 6 iš 10-ies.

Jo ketvirtasis tritaškis dar antrajame ketvirtyje „Cavs“ leido pirmauti 56:34, tačiau ketvirtį svečiai užbaigė 9 taškais iš eilės. Vis dėlto antroje dalyje „Grizzlies“ pavyko priartėti tik iki 8 taškų, o intriga buvo užbaigta likus žaisti penkias minutes.

„Grizzlies“ jau netrukus galės čempionams atsirevanšuoti. Trečiadienį komandos susitinka dar sykį, dabar jau Memfyje, į kurį „Cavaliers“ atvyks be LeBrono Jameso, Kevino Love'o ir K.Irvingo. Didžiajam trejetui bus leidžiama atsipūsti.

„Cavaliers“: K.Love'as 29 (13 atk. kam.), L.Jamesas (8 rez. perd., 6 kld.) ir J.R.Smithas (6/10 trit.) po 23.

„Grizzlies“: Z.Randolphas 18, T.Williamsas ir A.Harrisonas po 13