2019 11 26

Taikliais metimais prapliupęs Carmelo Anthony vedė į pergalę „Trail Blazers“

Po metų pertraukos į NBA arenas sugrįžęs Carmelo Anthony pamažu įgauna pagreitį. Puolėjas praėjusią naktį Čikagoje surinko 25 taškus, buvo rezultatyviausiu komandos žaidėju, o jo atstovaujami Portlando „Trail Blazers“ (6-12) užtikrintai 117:94 (27:28, 26:35, 18:30, 22:25) susitvarkė su „Chicago Bulls“ (6-12).
Carmelo Anthony
Carmelo Anthony / „Scanpix“ nuotr.

Beveik 31 minutę ant parketo praleidęs C.Anthony per šį laiką surinko 25 taškus (6/13 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Jam esant aikštėje „Blazers“ varžovus pranoko 19 taškų skirtumu.

Iki šiol per trejas rungtynes su Portlando ekipos marškinėliais Carmelo rinko po 13 taškų, tačiau jo taiklumas siekė vos 34,1 proc. Be to, „Blazers“ pralaimėjo visas trejas rungtynes ir Vakarų konferencijoje buvo atsidūrę priešpaskutinėje vietoje.

C.Anthony rezultatyvesnes rungtynes pastarąjį kartą buvo sužaidęs 2018 m. lapkričio 3-ąją, kai dar atstovaudamas „Houston Rockets“ pelnė 28 taškus.

„Trail Blazers“ šia pergale nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją. Su 6 laimėjimais per 18 susitikimų Portlando ekipa pakilo į 11-ąją Vakarų konferencijos vietą.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 18, Wendellis Carteris 12 (9 atk. kam.), Tomašas Satoransky ir Denzelis Valentine'as po 11, Lauri Markkanenas 10.

„Trail Blazers“: Carmelo Anthony 25 (10/20 metimai, 8 atk. kam.), CJ McCollumas 21, Rodney Hoodas 16, Damianas Lillardas (12 rez. perd.) ir Hassanas Whiteside'as (12 atk. kam.) po 13.