2015 10 07 /08:14

Taip nutinka tik NBA: per pirmąjį kėlinį – 20 Paulo George'o taškų

Paulas George'as dėl lūžusios kojos praleido beveik visą 2014-2015 metų NBA sezoną, tačiau į lygą grįžta su skambučiais. Puolėjas vien per pirmąjį kėlinį pelnė 20 taškų, o „Indiana Pacers“ NBA ikisezoninėse rungtynėse 115:112 (34:28, 25:24, 26:39, 30:21) palaužė „Detroit Pistons“ krepšininkus.
Paulas George'as
Paulas George'as / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmajame kėlinyje P.George'as pataikė net penkis tritaškius iš eilės. Iš viso per 24 minutes jis surinko 32 taškus (5/8 dvit., 5/9 trit., 7/8 baud.).

25-erių krepšininkas pirmajame kėlinyje pataikė 3 dvitaškius iš 4, visus 4 tritaškius ir abi baudas.

Tiesą, įspūdingą lyderio žaidimą nustelbė įžaidėjo George'o Hillo trauma. Antrajame kėlinyje amerikietis susižeidė čiurną ir į aikštę nebegrįžo.

Su Mantu Kalniečiu NBA vasaros lygoje konkuravęs Josephas Youngas įmetė 18, Glennas Robinsonas III-iasis – 13, Monta Ellisas – 10 taškų.

„Pacers“ naujoko Myleso Turnerio sąskaitoje – 8 taškai ir 6 atkovoti kamuoliai per 15 minučių.

Stanley Johnsonas pralaimėjusiems surinko 26, Kentavious Caldwellas-Pope'as – 22, Andre Drummondas (9 atk. kam.) – 16, Jodie Meeksas – 15 taškų.

Be žvaigždžių

Derrickas Rose'as praleido rungtynes dėl lūžusio žandikaulio, Pau Gasolis buvo tausojamas, bet „Chicago Bulls“ pergale pradėjo pasirengimą NBA sezonui prieš „Milwaukee Bucks“ ekipą – 105:95 (16:20, 21:20, 40:27, 28:28).

Tai buvo pirmosios „Bulls” trenerio Fredo Hoidbergo rungtynės Čikagos klubo trenerio poste.

Dougas McDermottas prametė visus penkis metimus „iš žaidimo“, bet po pertraukos pataikė 8 iš 14 ir pelnė 23 taškus. Tiek pat surinko ir Jimmy Butleris (6 rez. perd.), Nikola Mirotičius pridėjo 18-a.

„Bucks” komandai Rashadas Vaughnas surinko 20, Milesas Plumlee – 12, Damienas Inglisas – 11 taškų.

Lyderis – naujokas

„Denver Nuggets“ naujokas Emmanuelis Mudiay ketvirtajame kėlinyje pelnė 9 iš 17 savo taškų, o jo vedama komanda 96:86 (30:16, 23:30, 18:19, 25:21) įveikė traumų išretintą „Dallas Mavericks“ ekipą.

„Mavericks“ žaidė be Dirko Nowitzkio, Derono Williamso, Wesley Matthewso ir Chandlerio Parsonso.