Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 29

Teisėjų klaida nuskriaudė „Lakers“ ir LeBroną – atėmė šansą išplėšti pergalę

Dramatiškai ir kontraversiškai susiklostė mačas tarp istorinių NBA varžovų – „Boston Celtics“ (36-15) ir „Los Angeles Lakers“ (23-27) klubų. „Celtics“ laimėjo namų rungtynes po pratęsimo 125:121 (28:27, 20:27, 33:27, 24:24, 20:16).
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 4,1 sek. Jaylenas Brownas išlygino rezultatą (105:105).

LeBronas Jamesas turėjo galimybę išplėšti „Lakers“ pergalę – veržėsi link krepšio ir atliko netikslų metimą, tačiau teisėjai nepastebėjo, kad Jaysonas Tatumas metimo metu lietė Karaliaus ranką.

Įsiutęs L.Jamesas ėmė pašėlusiai gestikuliuoti, o po to kilusioje sumaištyje Patrickas Beverly dar užsidirbo techninę pražangą.

Po mačo vyriausiasis teisėjas Ericas Lewisas pripažino klaidą – metimą sutrikdęs kontaktas išties buvo.

„Žaidimo metu pražangos nepastebėjome. Tai buvo klaida“, – pripažino E.Lewisas.

J.Brownas per pratęsimą pelnė 11 taškų ir nuvedė „Celtics“ į pergalę. Bostono komanda laimėjo keturis iš paskutinių penkių mačų su „Lakers“.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 37, Jaysonas Tatumas 30, Malcolmas Brogdonas 26.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 41, Anthony Davisas 16, Patrickas Beverley 15.