2020 02 10

Teksase – įtempto veiksmo trileris su fantastišku B.Bogdanovičiaus šūviu aidint sirenai

„Utah Jazz“ (34-18) krepšininkai iškovojo įspūdingą pergalę svečiuose, laimėdami principinę Vakarų konferencijos akistatą prieš lentelės kaimynę „Houston Rockets“ (33-20) – 114:113 (25:33, 29:25, 27:25, 33:30).
Bojanas Bogdanovičius
Bojanas Bogdanovičius / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NBA

Mačo pabaigoje „Rockets“ spurtavo ir buvo arčiau pergalės.

Iš pradžių Jamesas Hardenas sumažino deficitą iki dviejų taškų, o jau po akimirkos Robertas Covingtonas išvedė šeimininkus į priekį (110:109).

Kai Donovanas Mitchellas baudomis vėl grąžino taško persvarą „Jazz“, tritaškį paleido PJ Tuckeris (113:111) ir atrodė, kad po šio smūgio svečiai tikrai neatsigaus.

Visgi vakaro didvyriu tapo kroatas Bojanas Bogdanovičius. Nors svečiai turėjo tik 1,6 sek. išsigelbėjimui, kroato taiklus sudėtingas tritaškis su sirena lėmė fantastišką „Jazz“ pergalę.

„Toks derinys ir buvo nubraižytas per minutės pertraukėlę. Džiaugiuosi, kad mesti jį treneris patikėjo būtent man“, – po mačo prisipažino vakaro herojus.

Šeimininkų šiame mače neišgelbėjo net 39 Russello Westbrooko taškai ir Jameso Hardeno trigubas dublis.

Jutos ekipa Vakarų konferencijoje užima ketvirtą vietą, o antrą kartą iš eilės pralaimėjusi „Rockets“ rikiuojasi penkta.

„Rockets“: Russellas Westbrookas 39, Jamesas Hardenas 28 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Robertas Covingtonas 14, Danuelis House'as 10.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 30, Donovanas Mitchellas 24, Mike'as Conley 20, Rudy Gobertas 12 (15 atk. kam.).