2021 11 09

Teksase – paskutinis L.Dončičiaus tritaškis per J.Valančiūno rankas

Jonas Valančiūnas ir toliau renka įspūdingus skaičius, tačiau „New Orleans Pelicans“ (1-10) ekipai tai laimėti nepadeda. Šį kartą lietuvio vedama ekipa suklupo Dalase.
Luka Dončičius prieš Jonas Valančiūnas
Luka Dončičius prieš Joną Valančiūną / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Namuose žaidęs „Dallas Mavericks“ (7-3) įsirašė gana nesunkią pergalę 108:92 (22:27, 29:20, 27:22, 30:23).

J.Valančiūnas ir vėl žaidė solidžiai – per 33 minutes pelnė 22 taškus (8/13 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat sykių suklydo

Tai buvo devintas Jono dvigubas dublis šį sezoną. Paskutinį mačo tritaškį Luka Dončičius įleido būtent per lietuvio rankas.

Iš pradžių svečiai turėjo iniciatyvą ir netgi pirmavo, bet nuo antrojo kėlinio iniciatyva pradėjo krypti "Mavs" pusėn. Lemiamą kirtį Teksaso komanda sudavė trečiojo ketvirčio pabaigoje. Iki tol „Pelicans“ atsiliko per vieną metimą (66:68), bet krito į duobę 3:22 ir rungtynės buvo baigtos.

L.Dončičius tradiciškai spindėjo „Mavs“ gretose – pelnė 25 taškus (8/16 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Luka Dončičius prieš Joną Valančiūną

Tai buvo jau septintasis „pelikanų“ pralaimėjimas iš eilės. Prastesnę atkarpą šiuo metu NBA turi tik aštuonis pralaimėjimus iš eilės patyrusi „Houston Rockets“. Abi šios komandos yra Vakarų konferencijos dugne.

Reikia pažymėti, kad „Pelicans“ ir toliau verčiasi be traumuotų lyderių – Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo.

„Mavericks“: Luka Dončičius 25 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Timas Hardaway, Jalenas Brunsonas – po 17, Kristapas Porzingis (8 atk. kam.), Reggie Bullockas – po 12.

„Pelicans“: Joshas Hartas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.) – po 22, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 18, Garrettas Temple'as 12, Jaxsonas Hayesas 10.