2021 03 30

Teksase sprogęs J.Valančiūnas sužaidė rezultatyviausią sezono mačą

Jonas Valančiūnas ir toliau demonstruoja raumenis bei tempia „Memphis Grizzlies“ (22-22) vežimą link atkrintamųjų. Uteniškis sužaidė rezultatyviausią sezono mačą, o jo ekipa 120:110 (23:27, 34:30, 33:34, 30:19) svečiuose pranoko „Houston Rockets“ (13-33).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas šį kartą buvo tikras savo komandos lyderis. Jis aikštėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 30 taškų (13/18 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 15 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei tris kartus suklydo.

J.Valančiūno karjeros rekordas – 34 taškai, kuriuos 2019-aisiais jis įmetė į „Phoenix Suns“ krepšį. Trisdešimties taškų ribą jis pasiekė septintą kartą karjeroje.

Svarbiausia tai, kad JV geriausią savo versiją rodė būtent tada, kai to labiausiai reikėjo – rungtynių pabaigoje.

Teksaso komanda ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo priartėjusi iki keturių taškų, tačiau tuomet Jonas ėmėsi iniciatyvos, pelnė aštuonis taškus iš eilės ir šansų šeimininkams neliko.

Memfio komanda Vakaruose užima devintąją vietą, o „Rockets“ toje pačioje konferencijoje lenkia tik „Minnesota Timberwolves“ (11-36).

„Rockets“: Kelly Olynykas 25 (9 atk. kam.), Jae'Seanas Tate'as 24, DJ Augustinas 13, Kevinas Porteris 10.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 30 (15 atk. kam.), De'Anthony Meltonas 23, Dillonas Brooksas ir Desmondas Bane'as po 17, Ja Morantas 12.