2019 04 01

Trae Youngas paskutinę akimirką pražudė „Bucks“ ekipą

Trae Youngas paskutinę pratęsimo akimirką pataikė metimą, kuris lėmė „Atlanta Hawks“ (28-49) ekipos pergalę 136:135 (26:43, 42:28, 30:26, 24:25, 14:13) prieš „Milwaukee Bucks“ komandą (57-20).
Trae Youngas
Trae Youngas / „Scanpix“ nuotr.

Brookas Lopezas nutraukė iš užribio atskriejusį perdavimą, tačiau T.Youngas pagavo kamuolį, spėjo jį laiku išmesti ir išplėšė įspūdingą pergalę.

Teisėjai dar peržiūrėjo epizodą ir taškus įskaitė. Iš viso T.Youngas pelnė 12 taškų ir atliko net 16 rezultatyvių perdavimų.

Sterlingas Brownas, pelnęs 27 taškus, buvo išvedęs „Bucks“ į priekį likus žaisti 1,1 sekundės.

„Bucks“ komanda vertėsi be Giannio Antetokounmpo ir Khriso Middletono, kurie yra patyrę traumas.

Milvokio ekipa dar pirmajame kėlinyje pirmavo net 23 taškais, tačiau trečiajame ketvirtyje priekyje jau buvo „Hawks“ klubas.

„Hawks“: J.Andersonas 24 (12 atk. kam.), A.Lenas ir J.Collinsas (12 atk. kam.) po 23, D.Bembry 16.

„Bucks“: S.Brownas 27, T.Frazieris 20 (15 rez. perd.), B.Lopezas 19, G.Hillas 18, P.Connaughtonas 17 (12 atk. kam.).