Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 06

Trenerio įvertinimo ir D.Sabonio flirto su nauju rekordu įveikti „Rockets“ nepakako

„Indiana Pacers“ treneris Nate'as McMillanas laikėsi pažado padidinti Domanto Sabonio minučių skaičių, o lietuvis atsidėkojo universaliu žaidimu. Tiesa, flirto su nauju 22-ejų aukštaūgio rekordu neužteko įveikti „Houston Rockets“ – 94:98 (22:29, 33:24, 20:16, 19:29).
Domantas Sabonis ir Carmelo Anthony
Domantas Sabonis ir Carmelo Anthony / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antrą vakarą iš eilės Domantas Sabonis flirtavo su nauju rekordu.

Krepšininkas sėkmingai surado atsidengusius komandos draugus ir savo rezultatyviais perdavimais pagyvino „Pacers“ puolimą.

Antrose rungtynėse iš eilės D.Sabonis atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir pakartojo geriausią sezono rezultatą. Jo karjeros rekordas – 6 rezultatyvūs perdavimai.

Bet D.Sabonis buvo efektyvus ir pats rinkdamas taškus.

D.Sabonis rungtyniavo ilgiausiai šį sezoną – 30 minučių, per kurias pasižymėjo 17 taškų (7/9 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, suklydo 1 kartą.

Jam būnant aikštėje, „Pacers“ pelnė 3 taškais daugiau nei „Rockets“.

Beje, rezultatyviau šį sezoną D.Sabonis žaidė tik kartą – kai Helovino vakarą sudrebino NBA 30 taškų pasirodymu ir 12 taiklių dvitaškių iš 12.

Starto penketo vidurio puolėjas Mylesas Turneris vėl nežibėjo – surinko 7 taškus ir 2 atkovotus kamuolius. Socialiniuose tinkluose plūsta žinutės, kad D.Sabonis yra geresnis už 72 milijonų dolerių kontraktą pasirašiusį M.Turnerį ir lietuvis užsitarnavo vietą starto penkete.

Kad efektyvesnis – tai tikrai.

D.Sabonis pagal taškų per ataką statistiką yra vienas pirmaujančių NBA žaidėjų.

Rezultatyviau už D.Sabonį Indianoje rungtyniavo tik 28 taškus surinkęs Victoras Oladipo.

Būtent šis duetas traukė „Pacers“ visą susitikimą. Trečiajame kėlinyje jiedu leido šeimininkams pirmauti 65:57.

Tačiau „Rockets“ susiveržė gynyboje, pagerino puolimą ir perėmė iniciatyvą.

Lemiamomis minutėmis „Pacers“ ir „Rockets“ lyderiai V.Oladipo bei J.Hardenas keitėsi tritaškiais.

Po apsišaudymo priekyje išniro „Rockets“.

Nors per 3 paskutines mačo minutes V.Oladipo surinko 10 taškų, būtent J.Hardenas likus 34,8 sek. tolimu metimu išlygino rezultatą (94:94), o po to keturiais baudų metimais įtvirtino pergalę.

J.Hardenas iš viso surinko 28 taškus, o Hjustono ekipa šventė trečią pergalę paeiliui. Po slogaus starto 1-5, „raketos“ sparčiai kyla į viršų.

„Pacers“: V.Oladipo 28, D.Sabonis 17, T.Evansas ir B.Bogdanovičius 11.

„Rockets“: J.Hardenas 28, C.Capela 18 (10 kam.), J.Ennisas 13.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?