2023 05 10

Trigubas Nikolos Jokičiaus dublis leido „Nuggets“ švęsti užtikrintą pergalę

Nikola Jokičius buvo puikus, o „Denver Nuggets“ namuose 118:102 (35:24, 17:25, 39:25, 27:28) nugalėjo „Phoenix Suns“ ekipą. Kolorado komanda serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3-2.
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtosiose serijos rungtynėse „Suns“ savininką Matą Ishbia stumtelėjęs ir emocijų audras sukėlęs N.Jokičius nė kiek nesutriko. Serbas pelnė trigubą dublį – pelnė 29 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tai 10-asis šio centro trigubas dublis atkrintamosiose, pagal šį pasiekimą jis aplenkė legendinį Wiltą Chamberlainą.

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį Finikse. Namų komanda šioje serijoje kol kas laimėjo visus susitikimus, tad, jei taip nutiks vėl, sekmadienį Denveryje bus žaidžiamos septintosios rungtynės. „Nuggets“ šį sezoną namuose turi įspūdingą pergalių ir pralaimėjimų santykį – 39-7, įskaitant ir 5-0 atkrintamosiose.

Pralaimėjusiems Devinas Bookeris pelnė 28 taškus, Kevinas Durantas pridėjo 26.

Per pertrauką „Nuggets“ pirmavo trimis taškais, bet netrukus nurūko į priekį ir po trijų kėlinių susikrovė persvarą 91:74. Vien trečiajame kėlinyje N.Jokičius pelnė 17 taškų.

Po mačo N.Jokičius vėl buvo klausiamas apie praėjusių rungtynių susidūrimą su „Suns“ savininku. Serbas už stuktelėjimą alkūne gavo 25 tūkst. baudą.

„Tikėjausi, kad jis sumokės mano baudą“, – teigė „Nuggets“ lyderis.

„Nuggets“: N.Jokičius 29 (13 atk. kam., 12 rez. perd.), B.Brownas 25, J.Murray ir M.Porteris po 19, A.Gordonas 10.

„Suns“: D.Bookeris 28, K.Durantas 26, D.Aytonas 14, T.Rossas 9.