Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 12

Trumpai rungtyniavęs J.Valančiūnas ir „Pelicans“ grimzta žemyn

Jonas Valančiūnas vėl rungtyniavo nedaug, o jo atstovaujami „New Orleans Pelicans“ (32-35) patyrė dar vieną pralaimėjimą. Luizianos valstijos komanda namuose 96:110 (22:32, 22:31, 28:24, 24:23) nusileido „Oklahoma City Thunder“ (32-35) ekipai.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / USA TODAY Sports/„Scanpix“ nuotr.

„Pelicans“ neturėjo traumuotų Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo, o be dviejų rezultatyviausių žaidėjų likusi komanda jau antrajame kėlinyje žvelgė į triuškinantį atsilikimą nuo varžovų – švieslentė rodė skaičius 38:59.

Ketvirtajame kėlinyje „pelikanai“ buvo sumažinę skirtumą iki 9 taškų (87:96), bet arčiau „Thunder“ varžovų neprisileido ir iškovojo užtikrintą pergalę.

J.Valančiūnas rungtyniavo tik 16,5 minutės, per kurias įmetė 13 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, suklydo tris kartus ir tiek pat sykių prasižengė.

„Pelicans“ treneris Willie Greenas pasodino lietuvį ant suolo trečiojo kėlinio viduryje, o nuo to momento J.Valančiūnas į aikštę nebežengė.

Dar trumpiau uteniškis rungtyniavo ankstesniame mače prieš „Dallas Mavericks“, kai ant parketo praleido mažiau nei 7 minutes.

Naujojo Orleano komanda iš viso suklydo 22 kartus ir po klaidų praleido 23 taškus.

„Jokių pasiteisinimų – tiesiog nežaidėme su tinkamu nusiteikimu, – po mačo sakė W.Greenas. – Nesugebėjome prilygti jiems savo energija ir nedarėme sau garbės tokiu žaidimu. Buvome pernelyg lengvabūdiški ir per dažnai klydome.“

„Pelicans“ po šio pralaimėjimo nukrito į 11-ąją vietą Vakarų konferencijoje, kurią dalinasi su „Thunder“ klubu. „Pelicans“ pralaimėjo septynis iš pastarųjų devynių mačų.

„Pelicans“: CJ McCollumas 26 (4/13 dvit., 4/7 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Naji Marshallas (8 atk. kam.) ir Trey Murphy po 15, Jonas Valančiūnas 13, Jaxsonas Hayesas 11 (8 atk. kam.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 35 (11/23 dvit., 13/13 baud.), Joshas Giddey 19 (7/11 dvit., 7 atk. kam.), Jalenas Williamsas 17 (7/10 dvit.).

Kiti rezultatai:

„Los Angeles Clippers“ (K.Leonardas 38) 106:95 „New York Knicks“ (I.Quickley 26)

„Charlotte Hornets“ (K.Oubre 24) 111:119 „Utah Jazz“ (T.Hortonas-Tuckeris 37)

„Detroit Pistons“ (I.Liversas 18) 115:121 „Indiana Pacers“ (J.Smithas 20)

„Orlando Magic“ (W.Carteris 27) 126:114 (per pratęsimą) „Miami Heat“ (J.Butleris 38)

„Atlanta Hawks“ (T.Youngas 35) 125:134 „Boston Celtics“ (J.Tatumas 34)

„Houston Rockets“ (J.Smithas 20) 111:119 „Chicago Bulls“ (Z.LaVine'as 36)

„Memphis Grizzlies“ (D.Bane'as 25) 112:108 „Dallas Mavericks“ (T.Hardaway 23)

„Golden State Warriors“ (S.Curry 36) 125:116 (per pratęsimą) „Milwaukee Bucks“ (K.Middletonas ir B.Lopezas po 19)

„Phoenix Suns“ (D.Bookeris 28) 119:128 „Sacramento Kings“ (H.Barnesas 19)