2022 01 03

Tuščias I.Brazdeikis stebėjo varžovo 50 taškų šou

Jaylenas Brownas surengė nuostabų pasirodymą, o „Boston Celtics“ (18-19) per pratęsimą 116:111 (28:19, 17:23, 20:35, 35:23, 16:11) nukovė Igno Brazdeikio „Orlando Magic“ (7-30).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.

I.Brazdeikis ant parketo praleido 7 minutes, per kurias prametė tris dvitaškius ir vieną tritaškį – taškais pasižymėti Lietuvos pasą gavusiam žaidėjui nepavyko.

Iggy atkovojo kamuolį, blokavo metimą, kartą apvogė varžovą, ir sykį suklydo. Kai gynėjas buvo aikštėje, „Magic“ pelnė 7 taškais daugiau nei varžovai.

J.Brownas nužudė „Magic“ ekipą 50 taškų pasirodymu. Net 21 tašką „Celtic“ vedlys surinko ketvirtajame kėlinyje, o pratęsimą atidarė tritaškiu.

Tai buvo rezultatyviausios „Celtics“ lyderio karjeros rungtynės, anksčiau jis 46 taškais buvo baudęs „New York Knicks“ ekipą

„Mums reikėjo pergalės, – sakė J.Brownas. – Jokiais būdais negalėjome pralaimėti. Nebūtų buvę gerai.“

„Celtics“ prireikė spurto ketvirtajame kėlinyje 11:2, kad išplėštų pratęsimą. Marcusas Smartas pridėjo 17 taškų, 7 rezultatyvius perdavimus ir 7 atkovotus kamuolius.

„Magic“ ekipai 33 taškus surinko Terrence'as Rossas.

„Celtics“: J.Brownas 50 (11 atk. kam.), D.Schroderis 21, M.Smartas 17.

„Magic“: T.Rossas 33, G.Harrisas 23, W.Carteris 15 (16 atk. kam.), F.Wagneris ir T.Frazieras po 14.