Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 17

Tvirtų Jono Valančiūno pečių neužteko: „Pelicans“ krito Klivlande

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vieną galingą mačą, bet jo pastangų pergalei neužteko. „New Orleans Pelicans“ (26-18) svečiuose 103:113 (25:24, 25:23:31:21, 22:35) nusileido „Cleveland Cavaliers“ (28-17) ekipai.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

JV žaidė 34 minutes, per kurias pelnė 22 taškus (6/8 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 7/9 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Naujojo Orleano komanda ir toliau yra priversta žaisti be traumuotų Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo.

Reikia pasakyti, kad ir be savo dviejų lyderių prieš ketvirtą kėlinį „Pelicans“ dar pirmavo keturiais taškais, tačiau lemiamoje rungtynių atkarpoje subyrėjo. „Cavs“ smogė spurtu 11:0 ir perlaužė svečių stuburą.

Klivlando komandą į priekį vedė 30 taškų pelnęs Dariusas Garlandas, 24 taškus įmetė ir 11 kamuolių atkovojo Jarrettas Allenas.

Vakarų konferencijoje „Pelicans“ žengia treti, o „Cavs“ Rytuose yra penktas.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 30 (11 rez. perd.), Jarrettas Allenas 24 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Evanas Mobley 19 Isaacas Okoro ir Donovanas Mitchellas – po 11.

„Pelicans“: CJ McCollumas 25, Jonas Valančiūnas 22 (13 atk. kam.), Trey Murphy 17, Naji Marshallas 14, Jose Alvarado 10.