2023 04 23

Vakaruose – J.Moranto šou, smūgis L.Jamesui į tarpkojį ir „Lakers“ žingsnis į priekį

NBA Vakarų konferencijose atkrintamosiose antrą pergalę pasiekė „Los Angeles Lakers“, namuose 111:101 (35:9, 18:28, 35:31, 23:33) įveikusi „Memphis Grizzlies“ ekipą. Serijoje „Lakers“ pirmauja 2-1.
LeBronas Jamesas ir Dillonas Brooksas
LeBronas Jamesas ir Dillonas Brooksas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Lakers“ visus klausimus iš esmės išsprendė pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 26 taškų skirtumu.

Pirmų šešių minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 18:2, pasiųsdami „grizlius“ į gilų nokdauną.

„Grizzlies“ lyderis Ja Moranto jungė aukštesnę pavarą, tačiau „Lakers“ išlaikė atstumą.

J.Morantas surinko 45 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 13 perdavimų, net 24 taškus pelnydamas ketvirtajame kėlinyje.

Tuo tarpu Dillonas Brooksas buvo pašalintas iš rungtynių už smūgį LeBronui Jamesui į tarpkojį.

L.Jamesas driblingavo už nugaros ties aikštės viduriu, kai Karalių spaudęs D.Brooksas tarsi pabandė siekti kamuolį, bet pataikė į tarpkojį.

Po epizodo peržiūros teisėjai skyrė D.Brooksui antrą nesportinę pražangą ir paprašė palikti parketą.

„Lakers“ sirgaliai tai sutiko ovacijomis, mat D.Brooksas serijos metu pagarsėjo ir tuo, kad viešai L.Jamesą išvadino „senoliu“, kritikuodamas dabartinius „Lakers“ žvaigždės sugebėjimus.

Įdomu tai, kad „Lakers“ visiškai užpildytoje arenoje atkrintamąsias rungtynes žaidė pirmą kartą nuo 2013 metų.

„Lakers“: Anthony Davisas 31, LaBronas Jamesas 25, D'Angelo Russellas 17, Austinas Reavesas 13.

„Grizzlies“: Ja Morantas 45, Desmondas Bane'as 18, Jarenas Jacksonas 13.

Kitose Vakarų konferencijos rungtynėse „Phoenix Suns“ išvykoje 112:100 (23:30, 25:17, 35:31, 29:22) įveikė „Los Angeles Clippers“ ir serijoje jau pirmauja 3-1.

Kevinas Durantas nugalėtojams pelnė 31 tašką, Devinas Bookeris – 30.

„Clippers“ ekipos išsiskyrė Russellas Westbrookas, surinkęs 37 taškus.