2021 11 11

Vienas lauke – ne karys: J.Valančiūno tempiami „pelikanai“ krito aštuntą kartą iš eilės

Jonas Valančiūnas, kaip įprasta, buvo „New Orleans Pelicans“ (1-11) lyderis, tačiau į pergalę savo komandos lietuviui ištempti nepavyko – „pelikanai“ namuose 100:108 (29:28, 19:28, 23:29, 29:23) krito prieš „Oklahoma City Thunder“ ekipą (4-6).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / nuotr. „Getty Images"/euroleague.net

J.Valančiūnas ant parketo praleido 39 minutes, per kurias pelnė 25 taškus (8/17 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo net 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir 2 kartus prasižengė.

Kai JV buvo aikštėje, „Pelicans“ atkarpas pralaimėjo 2 taškų skirtumu.

Daugiau nei 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių lietuvis surinko jau aštuntose rungtynėse šį sezoną.

Nickeilas Alexanderis-Walkeris buvo rezultatyvesnis už lietuvį Naujojo Orleano ekipoje – pelnė 33 taškus.

Nugalėtojams 27 taškus pelnė Lu Dortas, Shai'us Gilgeous-Alexanderis pridėjo 24, o „Thunder“ iškovojo trečią pergalę paeiliui.

O štai „Pelicans“ žygiuoja per itin tamsų ruožą – patyrė aštuntą nesėkmę iš eilės, o pergalių ir pralaimėjimų santykis jau atrodo itin skaudžiai 1-11.

Gyvenimo nepalengvino Naujojo Orleano komandai veterano Josho Harto išvarymas iš aikštės pirmoje rungtynių pusėje už emocijų nevaldymą.

Aikštės šeimininkai ir toliau verčiasi be traumuotų Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo.

Vis dėlto net ir taip išretėjusios „Pelicans“ pajėgos buvo priekyje 67:65 trečiajame kėlinyje, bet „Thunder“ baigė ketvirtį spurtu 20:4 bei uždarė rungtynes.

Kitą mačą „Pelicans“ žais namuose penktadienį prieš „Brooklyn Nets“.

„Pelicans“: N.Alexanderis-Walkeris 33, J.Valančiūnas 25 (15 atk. kam.), D.Grahamas 18, T.Murphy ir J.Hayesas po 5.

„Thunder“: L.Dortas 27, S.Gilgeous-Alexanderis 24, D.Bazley 14, M.Muscala 12.