Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 30

Vis dar nenugalėti: G.Antetokounmpo ir „Bucks“ nepadarė įspūdžio T.Youngo 42 taškai

NBA čempionate toliau be pralaimėjimų (5 pergalės iš tiek pat galimų) žengia viena komanda – Milvuokio „Buks“. Giannis Antetokounmpo ir Jrue Holiday pelnė po 34 taškus ir padėjo savo komandai namie 123:115 pranokti Atlantos „Hawks“.

Pastarajai komandai (4 pergalės ir 2 pralaimėjimai) net 42 taškus surinko Trae Youngas.

G.Antetokounmpo iki didžiosios pertraukos savo sąskaitoje teturėjo 4 taškus, tačiau antrojoje rungtynių dalyje buvo tiesiog nesulaikomas.

Toliau stringa NBA čempionės titulą ginanti „Golden State Warriors“ (3/3) komanda, kuri šį kartą išvykoje po pratęsimo pralaimėjo Šarlotės „Hornets“ (3/3) 113:120. Čempionų neišgelbėjo Stephenas Curry, kuris pelnė 31 tašką, tačiau pataikė tik 3 iš 13 tritaškių. Visiškai nusimušęs buvo ir Klay‘aus Thompsono taikiklis, kuris pataikė 1 tritaškį iš 7 ir rungtynes baigė su 11 taškų.

Šarlotės komandoje išsiskyrė taip pat 31 tašką pelnęs P.J.Washingtonas, nors tritaškius puolėjas metė taip pat prastai (1/6).

31 tašką surinko ir Luka Dončičius (0/6 tritaškiai), bet jo Dalaso „Mavericks“ (2/3) 111:117 nusileido Oklahomos „Thunder“ (3/3). Slovėnas taip pat atkovojo 16 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir į savo sąskaitą įsirašė trigubą dublį.

„Mavericks“ lyderį šį kartą šešėlyje paliko „Thunder“ gynėjas Shai Gilgeous-Alexanderis, pelnęs 38 taškus (6 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai).

Per kitas šios dienos rungtynes, kaip jau rašėme, Sakramento „Kings“ (1/4) su Domantu Saboniu įveikė Majamio „Heat“ (2/5) 119:113 ir pelnė pirmąją pergalę, Indianos „Pacers“ (3/4) pranoko Bruklino „Nets“ (1/5) 125:116, o Filadelfijos „76ers“ (3/4) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (3/4) 114:109.