Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Wizards“ pralaimėjimo fone – arti dvigubo dublio buvęs J.Valančiūnas

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Jono Valančiūno atstovaujamas „Washington Wizards“ (0-2) klubas, kuris namuose 116:135 (25:28, 28:31, 28:38, 35:38) nusileido „Cleveland Cavaliers“ (3-0) krepšininkams.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas buvo arti dvigubo dublio: per 21 minutę surinko 10 taškų (4/7 dvit., 2/2 baud.), 8 atkovotus kamuolius, perimtą kamuolį, 3 klaidas ir pražangą.

Lūžiu rungtynėse tapo trečiasis kėlinys, kurį „Cavaliers“ laimėjo 38:28 ir pabėgo per 16 taškų (97:81). Ketvirtajame kėlinyje Vašingtono ekipai nepavyko išsikapstyti.

Į pergalę „Cavaliers“ vedė Donovanas Mitchellas, kuris surinko 30 taškų (5/7 dvit., 6/11 trit., 2/3 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“: Bilalas Coulibaly 23 (6 atk. kam.), Kyle'as Kuzma (8 atk. kam.) ir Jordanas Poole'as po 14, Alexas Sarras 12 (6 atk. kam.).

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 30 (5 rez. perd.), Dariusas Garlandas ir Jarrettas Allenas po 23, Evanas Mobley 13 (13 atk. kam.).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?