Ypač produktyvus J.Valančiūnas su savo komanda sutriuškino „Warriors“

Jonas Valančiūnas puikiai išnaudojo jam skirtas minutes, o jo vedamas „New Orleans Pelicans“ (23-15) svečiuose 141:105 (46:27, 27:33, 32:23, 36:22) sutriuškino „Golden State Warriors“ (17-20) ekipą.
Jonas Valančiūna ir Stephenas Curry
Jonas Valančiūnas ir Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

Uteniškis per 21 minutę pelnė 21 tašką (7/10 dvit., 2/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, du kartus perėmė kamuolį ir išrašė varžovams vieną bloką.

Lietuvis buvo rezultatyviausias „Pelicans“ žaidėjas.

J.Valančiūnas ypač dominavo trečiajame kėlinyje, kuriame surinko 15 taškų.

Intriga šiame mače nekvepėjo nuo pat pradžių. Willie Greeno komanda jau pirmajame kėlinyje atitrūko 19 taškų skirtumu ir per kovinį atstumą savo priešininkų jau neprisileido.

Zionas Williamsonas nugalėtojams pridėjo 19 taškų, 7 rezultatyvius perdavimus ir 5 atkovotus kamuolius.

„Warriors“ žvaigždė Stephenas Curry pataikė tik 4 metimus iš 13 ir surinko 15 taškų.

„Pelicans“ pastaruoju metu demonstruoja solidžią formą ir laimėjo šeštą kartą per pastarąsias 7 rungtynes bei Vakarų konferencijoje užima šeštą poziciją.

Be Chriso Paulo ir Draymondo Greeno žaidusi „Warriors“ šiemet rimtai pretenduoja likti už įkrintamųjų – kol kas Vakaruose yra vos dvylikta.

„Warriors“: Mosesas Moody 21, Trayce'as Jacksonas-Davisas 19, Stephenas Curry 15, Klay Thompsonas 13, Jonathanas Kuminga 12.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 21 (9 atk. kam.), Zionas Williamsonas 19, Trey Murphy 16, CJ McCollumas (8 rez. perd.) ir Jordanas Hawkinsas – po 14, Brandonas Ingramas 13.