2022 01 11

Žvėriškai kamuolius rinkęs D.Sabonis įformino trigubą dublį

Domantas Sabonis dominavo po krepšiu, skirstė perdavimus ir surinko trigubą dublį, bet „Indiana Pacers“ (15-26) ekipa išvykoje 98:101 (17:23, 22:19, 21:26, 29:21, 9:12) per pratęsimą krito prieš „Boston Celtics“ (20-21).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 45 minutes pelnė 11 taškų (3/12 dvit., 5/6 baud. met.), atkovojo net 23 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Taip pat lietuvis perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Kai D.Sabonis buvo aikštėje, „Pacers“ pelnė 6 taškais daugiau nei „Celtics“.

Praėjusiose rungtynėse centras iš Lietuvos pagerino savo karjeros rekordą ir suvertė 42 taškus į „Utah Jazz“ krepšį, tačiau šįkart buvo prislopintas puolime.

Jaylenas Brownas nugalėtojams pelnė 26 taškus, Jaysonas Tatumas pridėjo 24.

„Mes jais rėmėmės, gal ilgiau su jais žaidėme, tačiau žinojome kokia yra šių rungtynių kaina“, – teigė Bostono ekipos treneris Ime Udoka apie savo lyderių pasirodymą.

Robertas Williamsas pelnė 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių bei pridėjo kertinį bloką pratęsime.

„Likome kartu nuo rungtynių pradžios iki pabaigos, – teigė R.Williamsas. – Keletą kartų rungtynių metu nemenkai padiskutavome.“

Torrey Craigas buvo rezultatyviausias „Pacers“ komandoje su 19 taškų, Lance'as Stephensonas pridėjo 14, bet prametė rezultatą galėjusį išlyginti tritaškį pratęsimo pabaigoje.

Rytų konferencijoje Bostono komanda yra 10-oje vietoje, Indianapolio – 13-oje. Tai buvo septinta „Pacers“ nesėkmė per aštuonerias rungtynes.

„Sunkus pralaimėjimas, – teigė treneris Rickas Carlise'as. – Bet man patinka kaip mes varžomės. Tiesiog šiandien galėjome parodyti dar daugiau.“

„Celtics“: J.Brownas 26 (15 atk. kam.), J.Tatumas 24 (12 atk. kam.), R.Williamsas 14 (12 atk. kam.), M.Smartas 11.

„Pacers“: T.Craigas 19, L.Stephensonas 14, D.Sabonis (23 atk. kam., 10 rez. perd.), J.Holiday, K.Sykesas ir J.Lambas po 11.