2016 05 09

Žvėriškai žaidęs Kevinas Durantas padėjo „Thunder“ išlyginti serijos rezultatą

41 tašką pelnęs Kevinas Durantas pakartojo NBA atkrintamųjų varžybų asmeninį rezultatyvumo rekordą, o „Oklahoma City Thunder“ namuose 111:97 (17:27, 28:26, 32:28, 34:16) nukovė „San Antonio Spurs“ ekipą ir išlygino Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą – 2:2.
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmojoje rungtynių pusėje San Antonijaus ekipa turėjo susikrovusi net 11 taškų persvarą, tačiau K.Duranto ir Russello Westbrooko geras pataikymas leido Billo Donovano auklėtiniams likti rungtynėse ir kovoti dėl pergalės.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „pentinai“ dar buvo priekyje 81:77, tačiau lemiamas ketvirtis priklausė šeimininkams.

Jo metu K.Durantas surinko net 17 taškų, o „Thunder“ paskutines 12 minučių laimėjo triuškinančius rezultatu 34:16. Būtent K.Duranto du taiklūs tolimi metimai kėlinio pradžioje įkvėpė šeimininkus lemiamam spurtui, po kurio jie išsiveržė į priekį ir daugiau atgal nebesidairė.

Po didžiosios pertraukos „Thunder“ pataikė net 57 proc. visų savo metimų ir pelnė 66 taškus

K.Durantui neblogai talkino ir jo „brolis“ R.Westbrookas. Praėjusiose rungtynėse 31 kartą į krepšį metęs krepšininkas šįsyk pelnė 14 taškų bei atliko net 15 rezultatyvių perdavimų.

Penktosios serijos rungtynės vyks San Antonijuje.

„Thunder“: Kevinas Durantas 41 taškas (11/16 dvit., 3/9 trit., 10/13 baud.), Dionas Waitersas 17, Stevenas Adamsas 16 (11 atk. kam.), Russellas Westbrookas 14 (15 rez. perd.), Enesas Kanteris 11.

„Spurs“: Tony Parkeris 22 (10/15 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), Kawhi Leonardas 21, LaMarcusas Aldridge‘as 20, Borisas Diaw 11.