2019 05 06

Žvėriškas N.Jokičius grąžino „Nuggets“ namų aikštės pranašumą

Serbijos krepšinio vunderkindas Nikola Jokičius sužaidė dar vieną įspūdingą mačą ir toliau tempia savo komandą NBA atkrintamosiose. Vakarų konferencijos pusfinalyje Kolorado ekipa 116:112 (29:33, 28:30, 27:14, 32:35) pranoko „Portland Trail Blazers“ ir išlygino serijos rezultatą 2-2.
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Scanpix“ nuotr.

Prieš tai šios komandos žaidė net keturis pratęsimus, N.Jokičius aikštėje praleido 65 minutes ir galiausiai „Nuggets“ pralaimėjo. Bet visa tai kovingo serbo iš vėžių neišmušė.

Ketvirtajame serijos mače jis buvo vėl buvo tarsi žvėris, aikštę palikęs su trigubu dubliu – per 39 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Šio sezono atkrintamosiose N.Jokičius užfiksavo jau ketvirtą trigubą dublį.

Kartu su juo Denverio ekipą į priekį vedė net 34 taškus surinkęs Jamalas Murray (34 taškai), solidų pasirodymą surengė ir Paulas Millsapas – 21 taškas ir 10 atkovotų kamuolių.

Lemiamą spurtą svečiai surengė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 27:14.

Visgi Portlando ekipos lyderių duetas C.J.McCollumas ir Damianas Lillardas sugebėjo grąžinti intrigą, o po pastarojo taiklaus metimo likus 7,7 sek., komandas jau skyrė tik du taškai. Visgi J.Murray ranka metant baudas nedrebėjo ir dar vieno šanso išsigelbėti „Blazers“ negavo.

Šia pergale „Nuggets“ atsiėmė namų aikštės pranašumą. Penktasis serijos iki keturių pergalių mačas vyks Denveryje.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 29, Damianas Lillardas 28, Al-Farouqas Aminu 19 (8 atk. kam.), Sethas Curry 16.

„Nuggets“: Jamalas Murray 34, Nikola Jokičius (12 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Paulas Millsapas (10 atk. kam.) po 21, Garry Harrisas 14, Willas Bartonas 11.

Tuo tarpu Rytuose „Toronto Raptors“ ekipa 101:96 (24:21, 23:24, 28:30, 26:21) svečiuose pranoko „Philadelphia 76ers“ ekipą ir taip pat išlygino serijos rezultatą – 2-2.

Nugalėtojus į priekį vedė net 39 taškus pelnęs Kawhi Leonardas.

„Žaidėjams reikėjo tokio sukrėtimo. Dabar susigrąžinome namų aikštės pranašumą“, – po mačo džiaugėsi „Raptors“ strategas Nickas Nurse'as, kurio auklėtiniai buvo pralaimėję dvi akistatas iš eilės.

Viso mačo metu pirmaujantis komanda keitėsi 10 kartų, o 11 sykių rezultatas buvo lygus.

Lemiamą atotrūkį svečiai įgijo likus tik minutei, kai tritaškį pataikė K.Leonardas. Iš karto po to baudų metimus sumetė Danny Greenas ir šešių taškų deficito „76ers“ jau neįstengė panaikinti.

„76ers“: Jimmy Butleris 29 (11 atk. kam.), J.J.Redickas 19, Tobias Harrisas 16, Joelas Embiidas 11, Benas Simmonsas 10.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 39 (14 atk. kam.), Marcas Gasolis 16, Kyle‘as Lowry 14, Serge Ibaka 12, Danny Greenas 11.