2019 04 18

Žygiuoja užtikrintai: po pertraukos spurtavusi „Bucks“ ekipa vėl nugalėjo „Pistons“

Giannis Antetokounmpo ir „Milwaukee Bucks“ klubas vis dar yra neįmenama mįslė „Detroit Pistons“ komandai NBA atkrintamosiose.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antrosiose serijos rungtynėse Milvokyje šeimininkai šventė pergalę 120:99 (38:27, 20:32, 35:17, 27:23).

Serijoje iki keturių pergalių „Bucks“ pirmauja 2-0, dabar serija kelsis į Detroitą.

Kertiniu tapo trečias kėlinys, kuriame G.Antetokounmpo pelnė 13 iš 26 savo taškų, o 12 minučių atkarpą „Bucks“ laimėjo 35:17.

Ericas Bledsoe surinko 27 taškus, Khrisas Middletonas pridėjo 24.

Milvokio komanda bando laimėti atkrintamųjų seriją pirmą kartą nuo 2011-ųjų.

Šiame mače vėl nežaidė Blake'as Griffinas, kuris yra patyręs kelio traumą. Tiesa, tai jam nesutrukdė užsidirbti techninės pražangos už ginčus nuo suolelio.

Detroito komanda į atlapus varžovams buvo kibusi antrajame kėlinyje, kai, likus žaisti 28 sekundes, išsiveržė į priekį 57:56.

G.Antetokounmpo pirmoje pusėje dėl pražangų problemos žaidė tik 14 minučių ir pelnė 10 taškų, tačiau trečiajame kėlinyje graikas surinko pirmus 7 komandos taškus. Po trečio kėlinio „Bucks“ pirmavo 93:76.

„Bucks“: E.Bledsoe 27, G.Antetokounmpo 26 (12 atk. kam.), K.Middletonas 24 (8 rez. perd.).

„Pistons“: L.Kennardas 19, A.Drummondas (16 atk. kam.) ir R.Jacksonas (8 rez. perd.) po 18.

Kitose rungtynėse „Houston Rockets“ 118:98 nugalėjo „Utah Jazz“ komandą.

„Raketos“ serijoje pirmauja 2-0.

Jamesas Hardenas surinko trigubą dublį: pelnė 32 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems Ricky Rubio ir Royce'as O'Neale'as pelnė po 17 taškų.