2023 08 27

55 taškų skirtumas: Kanada be gailesčio sudaužė Libano rinktinę

Vidutiniškai po 32 taškus per kėlinį rinkusi Kanada pasaulio krepšinio čempionate tiesiog sudorojo Libano krepšininkus. H grupės susitikimą Kanada laimėjo 128:73 (29:13, 37:17, 34:18, 28:25).

Intriga laikėsi vos keturias minutes, kol rezultatas dar buvo 8:8. Iš pradžių spurtavę 10:0, vėliau kanadiečiai treniruočių režimu didino skirtumą ir iškovojo pergalę šiame čempionate rekordiniu skirtumu.

100 taškų ribą kanadiečiai pasiekė jau trečiajame kėlinyje (100:48), o didžiausias skirtumas buvo pasiekęs net 61 tašką (117:56).

Kanadiečiai atliko 44 rezultatyvius perdavimus, ir tai yra pasaulio čempionatų rekordas (nuo 1994 metų, kai šis statistinis rodiklis pradėtas fiksuoti).

Kanados krepšininkai pataikė net 80 proc. dvitaškių (32/40) ir 60 proc. tritaškių (18/30).

Net devyni kanadiečiai surinko dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausi buvo R.J. Barrettas (17) ir Trae Bellas-Haynesas (15).

Omari Spellmanas Libanui pelnė 16 taškų.

Be pralaimėjimų žengianti Kanada paskutiniame mače susitiks su Latvija, Libano laukia akistata su prancūzais.