2021 12 06

Ąžuolas Tubelis prie pratęstos pergalių serijos prisidėjo grakščiu dėjimu

Ąžuolo Tubelio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (7-0) komanda lieka nepralaimėjusi šio sezono NCAA pirmenybėse.
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvio ekipa svečiuose 90:65 (44:36, 46:29) sutriuškino Oregono „Beavers“ (1-8) ir laimėjo jau septintą kartą paeiliui.

Ą.Tubelis prie pergalės per 25 minutes pridėjo 10 taškų (3/4 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), 5 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 2 pražangas.

Lietuvis antroje rungtynių dalyje pasižymėjo ir įspūdingu epizodu, kai iš pradžių perėmė kamuolį, o tą pačią ataką užbaigė grakščiu dėjimu po komandos draugo perdavimo.

Ą.Tubelio brolis Tautvilas ant parketo praleido minutę ir niekuo nepasižymėjo.

Kauno „Žalgiriui“ praeityje atstovavęs estas Kerras Kriisas per 28 minutes įmetė 11 taškų (1/3 dvit., 3/9 trit.) ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

„Beavers“: Jarodas Lucasas 17 (5/8 trit.), Warithas Alatishe'as 14 (9 atk. kam.), DaShawnas Davisas 9 (8 rez. perd.).

„Wildcats“: Bennedictas Mathurinas 29 (4/9 trit.), Christianas Koloko 12, Kerras Kriisa 11, Ąžuolas Tubelis 10.